|
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ السبت ٧ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 24, 2020
کد خبر: 835659
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۴
واکنش مدیرعامل پدیده به استعفای تقوی: او توقع اختیارات ویژه‌تری داشت اما باید حد و مرزش را رعایت کند
مدیرعامل باشگاه پدیده نسبت به استعفای مجتبی تقوی از کادر فنی این باشگاه واکنش نشان داد.
حمیدرضا کریمویی واکنش مدیرعامل پدیده به استعفای تقوی: او توقع اختیارات ویژه‌تری داشت اما باید حد و مرزش را رعایت کند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده، حمیدرضا کریمویی در خصوص حواشی مطرح‌شده توسط مربی مستعفی این باشگاه اظهار داشت: ایشان در متنی که منتشر کردند، از همکاری خوبی که با باشگاه پدیده داشته، یاد کرده است. یک فرد در صورتی می‌تواند از همکاری خوب با باشگاه صحبت کند که به تمام ضوابط و اهداف باشگاه احترام بگذارد و آنها را رعایت کند.

 

وی افزود: باشگاه از ارکان مختلفی مثل هیئت‌مدیره، مدیرعامل، مدیرتیم، سرمربی، بازیکنان و ... تشکیل شده است. کسی که با باشگاه تعامل و همکاری مناسبی دارد، عملاً با تمامی ارکان باشگاه نیز باید همکاری خوب و متقابلی داشته‌باشد و بر اساس مباحث تعریف‌شده در باشگاه عمل کند.

 

کریمویی تصریح کرد: قرارداد آقای تقوی با پدیده در قالب مربی بود و یک مربی بر اساس آنچه عرف فوتبال است، حیطه اختیارات دارد. به نظر می‌رسد ایشان به دلیل رابطه دوستانه‌ای که به آن اشاره کرده‌اند، توقع اختیارات ویژه‌تری را داشتند که در نهایت منجر به اتفاقات اخیر شده‌است. توقع باشگاه پدیده به عنوان باشگاهی که در سطح نخست فوتبال ایران فعالیت می‌کند، این بود که مربی حد و مرز خود را در برابر سرمربی رعایت کند.

 

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان با اشاره به پست‌های تقوی در شبکه‌های اجتماعی، یادآور شد: بررسی‌های مختلفی در خصوص عدم التزام ایشان به قوانین باشگاه و فرافکنی‌های صورت‌‌گرفته از طریق انتشار پست‌های مختلف در شبکه‌های مجازی انجام گرفت و در نهایت به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شد. واضح و مبرهن است که کمیته انضباطی باشگاه پدیده نیز زیر نظر چارت مدیریتی فعالیت می‌کند. با توجه به تمامی اتفاقات رخ‌داده، استعفای تقوی در نخستین جلسه‌ای که در باشگاه تشکیل شود، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازمه اتخاذ می‌شود.

 

450

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top