|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 835701
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۳
کار سخت شفر برای نیم فصل؛
دو بازیکن استقلال در آستانه خروج
سرمربی جدید آبی‌پوشان که به نظر می‌رسد با شناخت خوبی از بازیکنان هدایت این تیم را پذیرفته، برای نیم فصل و انتخاب ورودی‌ها و خروجی‌های تیمش کار سختی پیش رو دارد.
مجتبی جباری دو بازیکن استقلال در آستانه خروج
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، لیست بازیکنان بزرگسال تیم فوتبال استقلال در ابتدای فصل تکمیل شد تا هیچ جای خالی در آن وجود نداشته باشد. بزرگسال حساب شدن محسن کریمی که قبل از فصل دست آسیب دیده‌اش را به تیغ جراحان سپرده بود، باعث شد تا مسئولان باشگاه برای بالانس کردن لیست بزرگسالانشان نام این بازیکن را از لیست خود خارج کنند تا در نیم فصل اول از همه داشته‌های خود استفاده ببرند.

 

وینفرد شفر سرمربی جدید آبی پوشان از هفته نهم هدایت این تیم را بر عهده گرفته و یکی از اصلی ترین وظایف او بالانس کردن لیست تیمش در نقل و انتقالات زمستانی است. از یک سو باید نام محسن کریمی به لیست اضافه شود و از سوی دیگر شفر از باشگاه درخواست کرده تا بهنام برزای را نیز به تیم بازگردانند. این نشان می‌دهد که در بدترین حالت ممکن آبی‌ها در نیم فصل دو ورودی دارند و لیست آنها هیچ جای خالی ندارد.

 

مجتبی جباری یکی از نفراتی است که احتمال خروجش از لیست این تیم زیاد است. او در آخرین روزهای حضور منصوریان در استقلال توسط اعضای هیات مدیره از حضور در تمرینات منع شد و تاکنون هم به تمرینات تیم بازنگشته است تا مشخص شود شانس او برای حضور مجدد در استقلال ضعیف است.

 

در این صورت لیست استقلال در قبال این تک خروجی‌اش با دو ورودی روبرو است. شفر ناچار است اگر کریمی و برزای را با هم بخواهد (که گویا می خواهد) روی نام دو بازیکنش قلم قرمز بکشد؛ دو بازیکنی که به احتمال زیاد یکی از آنها مجتبی جباری خواهد بود.

 

این که دومین بازیکن مازاد چه کسی خواهد بود، سئوالی است که پاسخ آن را عملکرد نفرات کنونی این تیم از الان تا پایان نیم فصل مشخص می‌کند. در واقع این موضوع باعث می‌شود تا رقابتی فشرده بین بازیکنان استقلال شکل بگیرد تا نامشان از لیست شفر در نیم فصل دوم خط نخورد.

 

همه این‌ها در صورتی است که شفر به بازیکن دیگری در پستی دیگر احساس نیاز نکند چرا که در این صورت تعداد خروجی های استقلال هم طبیعتا بیشتر خواهد شد. 

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top