|
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, November 24, 2020
کد خبر: 835802
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۷
شفر نتيجه نگيرد، دوباره مربی ايرانی می‌آيد
وينفرد شفر در تمرينات استقلال سعي مي‌كند فضاي تمريني تازه‌اي را ايجاد كند.
وینفرد شفر_سید رضا افتخاری شفر نتيجه نگيرد، دوباره مربی ايرانی می‌آيد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، وينفرد شفر در تمرينات استقلال سعي مي‌كند فضاي تمريني تازه‌اي را ايجاد كند. جديت در تمرين همراه با شوخي‌هاي او با اميد نورافكن كه به دليل تأخير در تمرين مجبور به آوازخواني شد، نشان مي‌دهد شفر مي‌خواهد كنترل اوضاع را در دست بگيرد و به اين ترتيب استقلال را از روزهاي تنش و جنجال دور كند.

 

 با اين همه شفر مي‌داند آنچه در استقلال اهميت دارد ماجراي نتيجه‌‌گيري است‌؛ استقلال با 3 مربي داخلي به اسامي قلعه‌نويي، مظلومي و منصوريان حول همين محور دور مي‌زند و با اين مربيان در 3 سال گذشته به جايي نرسيده است.

 

تعداد بسيار زيادي از مخالفان مربيان خارجي نيز منتظرند تا شفر در استقلال نتيجه نگيرد و آنها حتي دو روز هم حفظ ظاهر نكردند و به سرعت درباره شفر حرف زدند.

 

از سوابق آنها در مبارزه با كي‌روش هم اطلاعات زيادي در دسترس است‌؛ آنها هر جا پاي مربي خارجي در ميان است، سعي مي‌كنند خلق و خوي منتقدانه و بعضاً خرابكارانه خود را حفظ كنند. بنابراين وينفرد شفر در استقلال با يك بحث غلط‌انداز مواجه است‌؛ ما نامش را مي‌گذاريم نتيجه‌‌گيري در استقلال. چراكه اگر اين مربي آلماني در اين تيم نتيجه نگيرد،  دوباره استقلال سراغ گزينه‌هاي داخلي مي‌رود و همه آنها يك بار ديگر قيافه حق به جانب به خود مي‌گيرند!

 

از ماه‌هاي حضور رولند كخ در استقلال اما امروز سال‌ها مي‌گذرد‌؛ يعني وقتي كخ در استقلال كله‌پا شد، هيچ‌كس در اين تيم جرأت نكرد سراغ گزينه‌هاي خارجي برود و تا سال‌ها استقلال در‌گير بحث‌ها و منازعه‌هاي داخلي بود. آخرش هم با حضور منصوريان اين پرونده موقتاً مختومه اعلام شده است... 

 

شفر با ارفاق نه در ديدار اول استقلال اما درست از بازي دوم مورد محك و آزمايش قرار مي‌گيرد. بحث جذاب حضور مربي خارجي در استقلال فقط براي همين چند وقت بود‌؛ در غير اين صورت شفر تا چند روز ديگر يك چهره عادي مي‌شود كه با نتايجي كه در استقلال مي‌گيرد مورد قضاوت افكار عمومي قرار مي‌گيرد.

 

هيچ راهي براي او متصور نيستيم‌؛ هيچ راهي مگر نتيجه‌‌گيري در استقلال. شفر فقط يك گزينه دارد‌؛ آن هم اينكه با استقلال در ادامه رقابت‌هاي ليگ نتايج خوبي بگيرد و شوك وارد شده به اين تيم را ثابت كند. درست يا غلط جز اين هيچ راهي براي نجات استقلال و شفر سراغ نداريم... 

 

مكث

هواداران استقلال هم بايد هوشيار باشند و بدانند كه اگر شفر به هر دليلي نتيجه نگيرد، دوباره تا ۱۰، ۱۵ سال استقلال مربي ايراني خواهد داشت. شفر حتي اگر مربي درجه يكي نباشد (كه نيست) نبايد زود براي او حياكن رها كن سرداد. 

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top