|
یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ الأحد ١٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, November 1, 2020
کد خبر: 835870
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۰
فقط می‌خواستی رامین را «دک» کنی؟
نمايش‌هاي ضعيف صادق محرمي در پرسپوليس همچنان ادامه دارد.
صادق محرمی فقط می‌خواستی رامین را «دک» کنی؟
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

  نمايش‌هاي ضعيف صادق محرمي در پرسپوليس همچنان ادامه دارد.

 

پديده فصل گذشته سرخپوشان كه در ليگ هفدهم به خاطر ارايه بازي‌هاي دور از انتظار از چشم برانكو افتاده بود، در دو بازي مهم متوالي برابر سپاهان و الهلال عربستان دوباره در تركيب قرار گرفت و مجددا نشان داد چقدر از حد انتظار فاصله دارد.

 

قطعا اگر جلال حسيني يا محمد انصاري در بازي با نماينده عربستان حاضر بودند، ماهيني به سمت راست خط دفاعي منتقل مي‌شد و محرمي به ميدان نمي‌رفت، اما غيبت همزمان دو مدافع اصلي پرسپوليس به فيكس شدن صادق انجاميد و او هم يك روز بد ديگر را، اين بار در مهمترين بازي دو دهه اخير پرسپوليس تجربه كرد.

 

نكته عجيب در مورد صادق محرمي اين است كه انگار او فقط آمده بود تا رامين رضاييان را از پرسپوليس «دك» كند!

 

در حقيقت محرمي بهترين بازي‌هايش را براي پرسپوليس درست در مقطعي ارايه داد كه مشكلات برانكو با رضاييان تشديد شده بود و مربي كروات در حال تصميم‌گيري قطعي در مورد رامين بود. محرمي در آن چند هفته در قامت «دني آلوز» ظاهر شد و با دوندگي بي‌امان، درخشش در خط حمله و موفقيت در دوئل‌ها فردي از همه دلبري كرد.

 

در اين مورد وضع چنان بود كه در داربي برگشت تهران، برانكو رامين رضاييان را اوايل نيمه دوم از زمين بيرون كشيد، اما محرمي را تا پايان در ميدان نگه داشت. با اين وجود درست از روزي كه برانكو تصميم قطعي‌اش را به باشگاه اعلام كرد و رضايتنامه رضاييان صادر شد، ورق برگشت و محرمي رو به افول گذاشت. به ويژه از آغاز فصل جديد و همزمان با تصاحب پيراهن شماره2 اميد عاليشاه توسط محرمي، اين بازيكن فقط سايه‌اي از آن پديده بااستعداد فصل گذشته بوده و هر روز جماعت بيشتري را از خودش نااميد مي‌كند.

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top