|
یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ الأحد ١٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, November 1, 2020
کد خبر: 835881
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۸
نوروزی؛
قوه قضائیه در برخورد با جاسوسان و دانه‌درشت‌های دولتی مماشات نکند
«... قوه قضائیه مسیر خودش را طی می‌کند و این هجمه‌ها نمی‌تواند هیچ خللی در عزم این دستگاه و قضات دست پاک کشورمان برای مقابله با فساد ایجاد کند».
نوروزی قوه قضائیه در برخورد با جاسوسان و دانه‌درشت‌های دولتی مماشات نکند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حجت‌الاسلام حسن نوروزی، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو با اشاره به هجمه‌های اخیر برخی رسانه‌های معاند علیه قوه قضائیه اظهار داشت: از ابتدای انقلاب تاکنون هرگاه این قوه کار انقلابی خارج از عرف عادی قضائی انجام داده شاهد چنین هجمه هایی از سوی دشمنان بوده ایم. به طور مثال در گذشته شاهد هجمه‌های ضدانقلاب علیه مرحوم آیت الله شهیدبهشتی بودیم.

وی با بیان اینکه به دلیل محاکماتی که شهیدبهشتی در اول انقلاب درباره افرادی، چون هویدا انجام داد دشمن انواع تهمت‌ها را به ایشان داشت، تصریح کرد: بعد‌ها شاهد این هجمه‌ها علیه آیات اسلام یزدی، شاهرودی و امروز نیز مشابه همان رفتار‌ها درباره آیت الله آملی لاریجانی هستیم.

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضائی با بیان اینکه رئیس دستگاه قضا برای برخورد با متخلفان هیچ مماشاتی ندارد تاکید کرد: آیت الله آملی لاریجانی در برخورد با زراندوزان و دست اندازان به بیت المال، دو تابعیتی‌ها و چند تابعیتی‌ها و همچنین برخورد با متخلفانی که پیش‌تر در بدنه دولت وجود داشته و امروز دستگیر و یا متواری شده اند با هیچ کس مماشاتی نداشته و همین امر موجب می‌شود تا دشمن به انواع تهمیت‌ها اقدام کند.

وی با بیان اینکه اخیرا شاهد برخورد قوه قضاییه با جاسوس هسته‌ای بوده ایم، بنابراین طبیعی است که شاهد هجمه‌های معاندان و دشمنان به این دستگاه باشیم، خاطرنشان کرد: اما این افراد باید بدانند که قوه قضائیه مسیر خودش را طی می‌کند و این هجمه‌ها نمی‌تواند هیچ خللی در عزم این دستگاه و قضات دست پاک کشورمان برای مقابله با فساد ایجاد کند.

 

111

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top