|
پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ الخميس ١٢ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 29, 2020
کد خبر: 835994
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۵
سوژه روز/ برانکو برود اما فقط به یک شرط
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است این باشگاه و این تیم، نیاز به تفکرات جدیدی دارد.
تمرین پرسپولیس_برانکو ایوانکوویچ_علی اکبر طاهری سوژه روز/ برانکو برود اما فقط به یک شرط
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، صحبت های جعفر کاشانی را حتما خوانده اید. او گفته یک زمانی پرسپولیس کلاس اول بود و نیاز به یک معلم خوب برای کلاس اول داشت اما حالا کلاس ششمی است و نیاز به تفکرات جدید دارد. این حرف ها، رنگ و بوی تغییر دارد و احتمال می رود بحث هایی در هیات مدیره در مورد جدایی برانکو نیز شکل گرفته باشد که این طور، رئیس هیات مدیره از چنین جدایی صحبت می کند. 

 

حرف های جعفر کاشانی را به این خاطر که خودش روزی فوتبالیست و مدیر بوده، قبول می کنیم. اصلا بگذارید همه چیز را از زاویه نگاه کاشانی ببینیم و این موضوع را دوباره بررسی کنیم. او گفته پرسپولیس نیاز به یک تفکر تازه دارد؛ حق با کاشانی است. باشگاه این حق را دارد که از برانکو بابت شکست 4 بر صفر مقابل الهلال عربستان عبور کند و تغییراتی در کادرفنی بدهد. 

 

برانکو از نگاه مدیران باشگاه پرسپولیس باید از این باشگاه برود اما رفتن او یک شرط اساسی دارد. اینکه اگر برانکو رفت، دوباره یک مربی مثل حمید درخشان، حمید استیلی، مانوئل ژوزه، وینگو بگویچ و... را جانشین برانکو نکنند. آنها حق ندارند دیگر با این پرسپولیسی که شخصیت جدیدی گرفته و در قالب یک تیم قهرمان به میدان می رود، بازی کنند. 

 

البته رفتارهای مدیریتی تا به حال و به اندازه کافی آبروی پرسپولیس را برده اما اگر واقعا قرار است برانکو را کنار بگذارند، حق این را ندارند که به عقب برگردند و مربی حتی همسطح برانکو را برای پرسپولیس انتخاب کنند چون قرار است یک معلم کلاس ششمی به تیم بیاید. 

 

وقتی صحبت از برکناری یا حتی عبور از برانکو می کنیم، باید ذهن مان معطوف به حضور مربیانی بهتر از او شود. مثلا یکی شبیه به کارلوس کی روش که منطق و فلسفه باشگاه را نیز تغییر بدهد و تیمی بسازد که هیچ نقص تاکتیکی ندارد و حریفان فقط روی اشتباهات فردی می توانند دروازه اش را باز کنند. 

 

اگر کاشانی، طاهری و اصلا هر کس دیگری که فکر می کند زمان عبور از برانکو فرا رسیده، می خواهند تغییراتی در کادرفنی پرسپولیس ایجاد کنند، باید ابتدا قول بدهند مربی بزرگ تری نسبت به برانکو را بیاورند و سپس قسم بخورند که سرمربی بعدی پرسپولیس نیز، همین راه پیشرفت را دنبال می کند که برانکو آن را ساخت. فقط به این شرط، مدیران باشگاه حق دارند برانکو را کنار بزنند و مربی دیگری را استخدام کنند.

خبرورزشی

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top