|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 836085
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۰
رحمتی برگشت، چرا جباری برنگشت؟
وضعيت اين روزهاي مجتبي جباري را كه مي‌بينيم با خود مي‌گوييم آيا براي او سخت نيست در سال آخر فوتبالش اين‌گونه از استقلال دور شود؟ مگر قرار اين بود كه جباري هنوز به نيم‌فصل نرسيده غزل خداحافظي را در استقلال بخواند؟
مجتبی جباری_سید مهدی رحمتی رحمتی برگشت، چرا جباری برنگشت؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز،  براي هرگونه اختلاف و مشكلي با باشگاه واقعاً خيلي زود بود. شايد بهتر بود هم جباري مشكلي به وجود نمي‌آورد و اعتراض نمي‌كرد هم مديريت باشگاه جريان را كنترل مي‌كرد‌.

با اين حال همه ما با شناختي كه از مجتبي جباري داريم مي‌دانيم تحمل اين وضعيت براي او سخت نيست!

 

چراكه جباري پيش از اين در استقلال چنين تجربه‌اي داشته است و شرايط كنوني برايش غريب نيست. جباري آنقدر كله‌شق بوده كه حتي جام جهاني‌ 2014 كه شانس حضور صددرصدی داشته را از دست داده است.

او به يكباره از تيم ملي خداحافظي كرد، بدون اينكه كسي به او بگويد از تيم ملي برود اما جباري پاي حرف خود ايستاد و هيچ وقت دور و بر تيم ملي آفتابي نشد.

 

وقتي كار جباري در فوتبال قطر تمام شد مي‌دانستيم او سراغي از استقلال مي‌گيرد يا خود آبي‌ها سراغش را مي‌گيرند اما باور اينكه در آخرين سال فوتبال اين بازيكن كار به اينجا برسد براي ما مشكل بود‌.

در مصاحبه مديرعامل استقلال حتي يك خط براي اينكه مشكل جباري حل شود پيدا نكرديم. استقلالي‌ها توپ را به زمين شفر شوت مي‌كنند اما بعيد مي‌دانيم سرمربي آلماني در اين زمينه تصميم‌گيرنده باشد.

 

شفر شناختي روي رحمتي و جباري نداشت و بازگشت رحمتي به تيم هم پس از صحبت با آقاي مديرعامل در اتومبيل شخصي او اتفاق افتاد. نه خبري از وينفرد شفر بود نه هيچ چيز ديگر‌. كاملاً مشخص بود مديران باشگاه بابت بازگشت رحمتي تصميم گرفته‌اند.

 

جباري اما گويا در قراردادش خبرهايي است‌؛ احتمالاً او زير برگه‌اي را امضا كرده كه دست باشگاه را براي تصميم‌گيري درباره جباري باز گذاشته است. با اين همه هنوز سرنوشت مجتبي جباري مشخص نيست. شايد اگر او اصلاً به استقلال نمي‌آمد و بعد از قطر از فوتبال خداحافظي مي‌كرد برايش بهتر بود.

 

اين وضعيت بلاتكليف كه هيچ‌كس نمي‌داند جباري چه شرايطي در استقلال پيدا مي‌كند در‌ شأن اين بازيكن و باشگاه استقلال نيست. 

110

کلیدواژه ها:
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top