|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 836088
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۰
شفر جوان‌گرايی می‌كند!
وينفرد شفر، سرمربي آلماني استقلال، نمي‌تواند در كوتاه‌مدت اثرگذار باشد به همين دليل بايد براي ديدن دست‌پخت او بيشتر منتظر ماند.
وینفرد شفر
مهدی پاشازاده شفر جوان‌گرايی می‌كند!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، خيلي‌ها منتظرند تا بازي‌هاي ليگ از سر گرفته شود و كم‌كم اثر او را در استقلال ببينند. شفر در روزهاي اخير بيشتر از ميك مك‌درموت دستيار ايرلندي خود مشاوره گرفته است. او يك مشاور ايراني هم دارد و با او زياد در ارتباط است. آنچه دستگيرمان شده اين است كه وينفرد شفر قصد دارد كاري را كند كه منصوريان امسال در استقلال نكرد‌؛ جوان‌گرايي. به اين مربي گفته‌اند سال گذشته استقلال جوان‌گرايي كرد و نتيجه گرفت ولي امسال سن تيم بالا رفت و اوضاع خراب شد.

 

به همين دليل وينفرد شفر گفته است: «من هم مي‌خواهم جوان‌گرايي كنم.» او اصلاً به همين دليل دنبال بهنام برزاي رفته و قصد دارد اين بازيكن را به استقلال بازگرداند. قرارداد برزاي امسال تمديد نشد و از استقلال رفت و حالا شفر تصور مي‌كند با حضور او جناح راست استقلال قوي‌تر و بهتر خواهد شد. با حضور بهنام، خسرو ديگر در پست وينگر راست بازي نمي‌كند و به يك خط عقب‌تر بازمي‌گردد تا رقيب وريا غفوري در دفاع راست باشد. با توجه به آمادگي وريا، فعلاً به خسرو بازي نمي‌رسد و قرار است او نيمكت‌نشين شود. نيمكت‌نشين بعدي هم سيدمهدي رحمتي است. مك‌درموت رابطه خوبي با رحمتي ندارد و در دوران حضور منصوريان هم به اين مربي تأكيد مي‌كرد اين گلر از نظر بدني آماده نيست. اصلاً اين مسئله باعث ايجاد اختلاف بين ميك و رحمتي شد. طبيعتاً مك‌درموت نبايد خيلي از مهدي پيش وينفرد شفر خوب صحبت كرده باشد!

 

در اين بين بعضي از بازيكنان استقلال به شفر گفته‌اند در پست تخصصي‌شان بازي نمي‌كنند. از جمله اين بازيكنان مي‌توان به بيت‌سعيد و يعقوب كريمي اشاره كرد. شفر همزمان خواسته تا همه چيز را بفهمد و بهترين تصميم را براي تركيب تيم بگيرد. اين مربي تأكيد كرده بايد فوتبالي منطقي ارائه دهند. نزديكانش به اين مربي گفته‌اند در ايران تنها نتيجه مهم است و اگر تيم بهترين بازي را انجام دهد ولي نتيجه نگيرد، در نهايت همه چيز به ضرر او تمام مي‌شود. شفر هم چشمش ترسيده!

110

کلیدواژه ها:
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top