|
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ السبت ١٥ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 27, 2021
کد خبر: 838697
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۶
روایت تازه از حذف محسن مسلمان
مسلمان بعد از برخورد سردش با برانکو، موقع نشستن روی نیمکت هم آنقدر غرولند کرد که کریم باقری با عصبانیت به او تذکر داد که ساکت باشد.
مهدی طارمی و محسن مسلمان روایت تازه از حذف محسن مسلمان
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، البته که پروفسور می‌دانسته خط زدن محسن مسلمان چه حاشیه‌هایی را در پی خواهد داشت اما حتما صبرش لبریز شده که این حاشیه‌ها را به بدرفتاری‌های مهندس ترجیح داده است.

 

دو روز به بازی حذفی پرسپولیس و نفت مانده بود که برانکو، مسلمان را از فهرست این بازی خط زد و از فردای آن روز، این بازیکن حتی در تمرین‌های تیم هم شرکت نکرد. مسلمان هیچ مصدومیتی نداشت و این یعنی کنار گذاشتنش، به دو دلیل اتفاق افتاده؛ یا استراحت پیش از شهرآورد و یا تنبیه انضباطی که این دومی محتمل‌تر به نظر می‌رسد. دلیل این تنبیه را هم باید در لحظه تعویض این بازیکن در بازی برگشت برابر الهلال پیدا کرد.

 

جایی که مسلمان بعد از برخورد سردش با برانکو، موقع نشستن روی نیمکت هم آنقدر غرولند کرد که کریم باقری با عصبانیت به او تذکر داد که ساکت باشد. این رفتارش اما از چشم سرمربی پنهان نماند و نتیجه‌اش، خط خوردن از فهرست بازی با نفت بود. راویان دیگر این ماجرا اما ادعا کرده‌اند مسلمان در غرولندهایش به نورچشمی برانکو یعنی محسن ربیع‌خواه اشاره کرده است.

 

آخر بازی اما بازیکنی که مورد انتقاد پروفسور قرار گرفت، خود محسن مسلمان بود که حالا آقای سرمربی تصمیم به تنبیه او گرفته است و اگر خوش شانس باشد و دوباره خط نخورد، شاید در شهرآورد به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان برود. این اما دلیل نمی‌شود که او از جریمه فرار کند. مدیر روابط عمومی پرسپولیس دیروز گفته بود: «حرف‌های برانکو درباره مسلمان برای‌ باشگاه حجت است» و حالا علی‌اکبر طاهری برای احضار محسن مسلمان و تعیین جریمه او منتظر دریافت نامه رسمی از سرمربی کروات است.

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top