خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ الثلاثاء ٦ شعبان ١٤٤١ Tuesday, March 31, 2020
کد خبر: 847695
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۰
احتمال اخراج نمایندگان خاطی از فراکسیون امید
ماجرای عدم تمکین اعضای فراکسیون امید در بزنگاه‎هایی که از اصلاح طلبان مجلس انتظار می‎رود کاری جمعی را به سرانجام برسانند، انتقادات زیادی را روانه این فراکسیون و رئیس آن کرده است.
محمد رضا عارف احتمال اخراج نمایندگان خاطی از فراکسیون امید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید در پاسخ به سوالی در جریان ارائه رای اعتماد به وزرای کابینه دوازدهم، گفت: در حال حاضر حدود7 الی 8 پرونده اعضای فراکسیون امید را در دست کمیته داوری فراکسیون داریم و تخلفشان در این زمینه در دست بررسی است. اینکه چه برخوردی با آنها صورت بگیرد باید صبر کنیم و نتیجه بررسی در هیات رئیسه فراکسیون مطرح شود. یک برخورد تند، «اخراج» از فراکسیون است که من به شخصه این برخورد را قبول ندارم، چرا که ما نمی توانیم به مسائل منطقه ای و استانی توجه نکنیم.

 


او در پاسخ به اینکه چرا قائل به اخراج چنین نمایندگانی نیست؟، گفت: بعضی از این دوستان، عموما همراه و همسو هستند ولی در یک مورد با ملاحظاتی روبه رو شدند. پیش از این در انتخابات هیات رئیسه یک کمیسیون هم با چنین مشکلی رو به رو شدیم ریاست آن کمیسیون با ما بود اما به خاطر چرخش یک رای، ریاست به طرف مقابل واگذار شد و امروز پرونده آن فرد در کمیته داوری مطرح است. اما سوال این است که آیا اخراج از فراکسیون راه حل خوبی است؟!

 


رئیس فراکسیون امید خاطرنشان کرد: باید ما برای انسجام بخشی گام های موثرتری برداریم. اگر این اخراج منجر به انسجام بخشی شود، حتما باید این کار را انجام بدهیم و اعلام هم خواهیم کرد. ما یک کمیته داوری از ریش سفیدان فراکسیون داریم که به این موضوعات رسیدگی می کنند و در مورد رای اعتماد نیز قرار است به پرونده های مطرح شده رسیدگی کنند.

 

خبر آنلاین

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top