خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١ Sunday, October 20, 2019
کد خبر: 849712
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۴ - ۲۰:۵۰
احتمال افزایش نرخ بنزین تا 50درصد
زمزمه های افزایش قیمت بنزین از اواخر امسال و اوایل سال آینده شنیده می شود که در این باره نیز رییس انجمن صنفی جایگاه داران بنزین موافق افزایش حداقل 50درصدی نرخ بنزین از سال آینده است.
بنزین1 احتمال افزایش نرخ بنزین تا 50درصد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ،  ناصر رییسی فرد- رئیس انجمن صنفی جایگاه داران بنزین با اشاره به خبرهای غیر رسمی مبنی بر افزایش نرخ بنزین از اواخر سال 96 و اوایل سال 97 به خودروکار می گوید:« من و همکارانم در بخش سوخت امیدوار هستیم نرخ بنزین تا پایان امسال و اوایل سال آینده افزایش حداقل 50درصدی را تجربه کند و قیمت بنزین واقعی شود».

به گفته او، افزایش نرخ بنزین مانع از قاچاق و ناهنجاری های قیمتی می شود. از طرفی دیگر جایگاه های سوختی که از نظر درآمدی و کسب و کارها در تنگنا هستند؛ وضعیت بهتری را تجربه خواهند کرد.

 رییسی فر ادامه می دهد: حتی اگر قیمت بنزین دوبرابر هم شود، کمتر از یک درصد در سبد خانوار اثر گذار است. این امر مشروط بر اطلاع رسانی صحیح و جلوگیری از ایجاد جو روانی مبنی بر افزایش نرخ سوخت است.

به گفته او، یکی دیگر از این شروط، وجود یک واحد نظارتی تمام و کمال برای جلوگیری از سو استفاده های در این بخش است. 

او با بیان اینکه موافق افزایش حداقل 50درصدی قیمت بنزین است، اظهار می می کند: پس از افزایش نرخ بنزین، مردم خودشان فواید آن را متوجه می شوند.

رئیس انجمن صنفی جایگاه داران بنزین در پاسخ به اینکه آیا اجرای این تغییر قیمت ها تا سال 97 امکان پذیر است، می افزاید: مقرر بود افزایش قیمت بنزین تا سال 96 اجرایی شود، که این امیدواری وجود دارد تا زمینه های اجرایی تا سال 97 ایجاد شود.

مدتی است گزینه افزایش نرخ بنزین در میان مسئولان دولتی مطرح می شود.

خودروکار

110

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

نههههههههههههههههههههههههه

پاسخ

۰

۰

حالو کیه؟

پاسخ

۰

۰

قیمت بنزین

پاسخ

۲

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top