|
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ الخميس ٥ شوّال ١٤٤١ Thursday, May 28, 2020
کد خبر: 850854
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۷ - ۲۳:۵۷
جنایات وحشتناک داعش به روایت سردار ایرانی
یکی از فرماندهان قرارگاه نصرت گفت: فرمانده داعش بر روی بی سیم خود در نزدیکی حرم حضرت زینب(س) رجز می خواند و می گفت حضرت عباس(ع) کجایی که ما حضرت زینب را از قبر بیرون خواهیم کشید.
داعش جنایات وحشتناک داعش به روایت سردار ایرانی
به این مطلب امتیاز دهید
75% 25% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سردار عبدالفتاح اهوازیان، یکی از فرماندهان قرارگاه نصرت در مراسم جشن پیروزی جبهه مقاومت که در مهدیه ورامین برگزار شد به تشریح بخشی از جنایات داعش در سوریه و عراق پرداخت و گفت: نیروهای داعش ۹۰ درصد سوریه و ۵۸ درصد عراق را اشغال کردند و حتی به دیوار زینبیه دمشق رسیدند.

وی افزود: داعش زمانی که به نزدیکی حرم حضرت زینب(س) رسید بر روی دیوار حرم شعار می نوشت که هنوز بخشی از این شعارها موجود است.

اهوازیان اظهار داشت: فرمانده داعش بر روی بی سیم خود در نزدیکی حرم حضرت زینب(س) رجز می خواند و می گفت که حضرت عباس(ع) کجایی که ما حضرت زینب را از قبر بیرون خواهیم کشید.

فرمانده قرارگاه نصرت گفت: داعش به منزلی در سوریه حمله کرد، در حالی که در این منزل چهار کودک به همراه پدر و مادر در حال غذا خوردن بودند، داعش سر یکی از دختران که ۹ سال بیشتر نداشت را برید به طوری که خون این دختر بر روی غذاها ریخت و خانواده دختر را مجبور کرد که این غذا را به همراه خون جگرگوشه شان بخورند.

وی افزود: داعش نوزاد تازه به دنیا آمده را از دستان پدر و مادر می گرفت و آنان را لخت می کرد و بر سینه دیوار می چسباند و با نیزه با این بدن دارت بازی می کرد، داعش شکم مادر باردار را در مقابل چشم شوهرش پاره می کرد و شرط بندی می کرد که فرزندی که دختر است یا پسر، از شکم این مادر بیرون می آید.

اهوازیان گفت: ما مدافعان حرم و رزمندگان انتقاد داریم که چرا برخی مسوولان به وظیفه خود عمل نمی کنند، چرا برخی مسئولان از رده استاندار به بالا در مراسم تشییع شهدای مدافع حرم زیر تابوت شهید نمی روند.

وی گفت: در مراسم تشییع شهید حججی برخی مسوولان رده بالا که اتاقشان در فاصله چندصدمتری مراسم بود، در مراسم شرکت نکردند در حالی که از چین برای تشییع شهید حججی به ایران آمدند.

فرمانده قرارگاه نصرت با بیان این که برخی در کشورهای عربی نام فرزندشان را حججی می گذارند و وی را فخر اسلام می دانند، گفت: درحالی که رزمندگان اسلام در جبهه سوریه و عراق به ظفر می رسیدند در داخل برخی اختلاس ها و فیش های نجومی رو شد.

اهوازیان گفت: برخی به دنبال آن هستند که جای شهید و جلاد را در کشور عوض کنند، امروز باید هریک از ما پرچمدار ارزش های انقلابی و دینی باشیم.
 

مهر

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top