خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١ Friday, November 15, 2019
کد خبر: 859337
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۲۲:۴۵
عذرخواهی به خاطر اشتباهی عجیب
آموزش و پرورش لرستان بخاطر حذف عبارت « اشهد ان علیا ولی الله» از جزوه احکام چاپ شده توسط معاونت پرورشی و فرهنگی این سازمان عذرخواهی کرد.
متن کتاب عذرخواهی به خاطر اشتباهی عجیب
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، علی قربانی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان درباره منتشر شدن تصاویری در فضاهای مجازی و برخی از رسانه‌ها در خصوص حذف عبارت «اشهدان علی ولی الله» از جزوه احکام چاپ شده توسط معاونت پرورشی و فرهنگی اظهار کرد: آموزش و پرورش استان بر اساس اهداف سند تحول بنیادین که مورد تایید و تاکید مقام معظم رهبری است، همواره تلاش کرده تا با رویکرد تربیتی و توجه و اهتمام به مبانی ارزشی و دینی به تربیت دانش‌آموزان خداباور و خودباور اقدام کرده و بارهاو بارها این مطلب را در جلسات رسمی اعلام و به آن اعتقادو باور قلبی دارد .

وی اضافه کرد: اشتباهی سهوی که در چاپ این جزوه روی داده و شکی نیست که هیچگونه تعمدی در آن نبوده و نیست، اما به خاطر حساسیت افکار عمومی نسبت به مبانی دینی و اعتقادی با کمال تواضع از عموم مردم مسلمان و خداجو عذرخواهی کرده و امیدواریم با کمال رافت و بزرگواری پوزش خدمتگزاران خود را در دستگاه تعلیم و تربیت استان را پذیرا باشند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد:گرچه این اهمال و بی‌توجهی را هیچ عقل سلیمی تایید نمی‌کند ولی عزیزان هم‌وطن باید باور داشته باشند که تهیه و چاپ جزوات متعدد در پایه‌های مختلف کاری بزرگ است که استان به آن اقدام کرده و یک اشتباه سهوی در یک جزوه نمی‌تواند زحمات و تلاش‌های آنان را زیر سوال ببرد. با این حال این اطمینان را به همکاران و هم‌وطنان می‌دهیم که موضوع را به دقت بررسی و با مسببان این قصور و بی‌توجهی بر خورد شود.

قربانی تاکید کرد: چنانچه نگاهی به کارنامه آموزش و پرورش در حوزه مبانی دینی و تربیتی داشته باشید، متوجه خواهید شد که اعتقاد به مبانی ارزشی اصل مسلمی بوده که دستگاه تعلیم و تربیت همواره در آن راستا گام برداشته و نماد این اعتقاد به آرمان‌های مذهبی را می‌توان در برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز با شرکت بیش از 170هزار دانش آموز، برگزاری محافل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی، برگزاری گفتمان‌های دینی در مدارس و ده‌ها برنامه قرآنی دیگر مشاهده کرد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان از همگان انتظار می‌رود تا ضمن توجه به تبعات بهره‌برداری فردی و گروهی از این مسئله، کمک کنند تا متولیان تعلیم و تربیت بتوانند در تربیت نسل آینده ساز این مرزو بوم گام بردارند .
 

ایسنا

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top