|
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ السبت ٢٠ ذو القعدة ١٤٤١ Saturday, July 11, 2020
کد خبر: 871202
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۲۳:۱۰
خبر ربیعی از زمان پرداخت وام اشتغال روستایی و عشایری
وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی گفت: از فردا پرداخت اولین وام اشتغال روستایی و عشایری در ۵ استان آغاز می‌شود.
ربیعی خبر ربیعی از زمان پرداخت وام اشتغال روستایی و عشایری
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، علی ربیعی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ۵۰ هزار درخواست وام در مرحله اول، حدود ۸۰۰۰ وام پذیرفته شده است که از فردا پرداخت این وام‌ها در ۵ استان انجام می‌شود.

وی افزود: از رقم ۱۲ میلیارد تومان، امسال ۲۰۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال روستایی و عشایری پرداخت می‌شود. البته طبق قواعدی که منجر به ایجاد اشتغال شود. آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و بازاریابی و مشاوره همراه دریافت‌کنندگان وام خواهد بود.

وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی همچنین اظهار کرد: در بهمن‌ماه سبد کالا به ارزش ۲۱۵ میلیارد تومان توزیع می‌شود.

ربیعی درباره آخرین اخبار نفت‌کش سانچی گفت: نمایندگان ایران از جمله سازمان بنادر، سازمان کشتیرانی و طرف سوئدی و پانامایی امروز برای بازگشایی جعبه سیاه سانچی حضور داشتند. البته قرار بود جعبه سیاه هر دو کشتی با هم باز شود، اما ما گفتیم اول سانچی باز شود.

وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی در مورد وضعیت ربات‌ها بر روی کشتی سانچی خاطرنشان کرد: ربات‌ها فقط می‌توانند از کشتی عکس بگیرند و قادر نیستند به داخل کابین‌ها بروند.

ربیعی در پاسخ به این پرسش که آیا شکایتی درباره این تصادف مطرح شده است، تصریح کرد: شکایت در این زمینه قواعد خاص خود را دارد و شرکت‌های بیمه و حقوقی میزان خسارت‌ها را تعیین می‌کنند. البته آنطوری که من پرسیده‌ام در دریا مقصر صددرصد وجود ندارد و در دریا هر دو طرف با درصد‌های متفاوت مقصر می‌گیرند.

وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی در پایان با اشاره به اینکه آقای شهیدی در بنیاد شهید پذیرفته است که پرسنل سانچی شهید خدمت لقب بگیرند، اظهار کرد: مزایای شهید خدمت توسط شرکتی که این افراد در آن‌ها استخدام بودند تعلق می‌گیرد و شهید خدمت نیز لقبی است که به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

ایسنا

110

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

شو من به جای وزیر کار!
کسی که هر شب در ۲۰:۳۰ و سایر برنامه‌های تلویزیونی است؛ کسی که یه روز در میان از خودش کلیپ پخش میکنه؛
کسی که دم از مبارزه با فساد می‌زند و در این راستا قلم فرسایی می‌کند در حالی که بالاترین آمار تخلفات مالی مربوط به شرکت‌های تابعه وزارت ایشان است؛
کسی که از مکالمه تلفنی خود با همسری درد دیده و متالم از عروج ملکوتی همسرش در حادثه‌ی اسفناک سانچی، کلیپ پخش می‌کند و ناتوانی و ناکارآمدی مدیریتی خود را با تظاهر به ناراحتی و گریه کردن؛ ماست مالی می‌کند؛
کسی که معاونت اشتغال وزارتخانه را به بوفه ایی سوت و کور در گوشه ایی از کارخانه‌ی متروک از تصمیمات نابخردانه‌ی ایشان تبدیل کرده است و آه از نهاد پرسنل آن درآورده است و با اعتماد به نفس از آمار اشتغالزایی خیالی کشور سخن می‌گوید؛
کسی که مدیران بازنشسته و امنیتی را گرد خود جمع آورده و جوانان مستعد و توانمند را افسرده به کناری رانده است و گاهی برای خالی نبودن عریضه، جوانان ژن خوب، سیاسی و فاقد سوابق کاری مفید و صرفا دکتر اما بی تجربه و توصیه شده سیاسی را منصوب می‌کنند؛
کسی که ...؛
شومن است نه وزیر کار!

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top