|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 871519
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۵:۲۸
یک صدابردار از کار کثیف می گوید
بهروز شهامت صدابردار سینما درباره علت همکاری با پروژه «کار کثیف» گفت: بخش صدای فیلم «سگ و دیوانه عاشق» علی محمد قاسمی مورد توجه آقای معصومی کارگردان «کار کثیف» قرار گرفته بود و باعث همکاری من با این پروژه شد.
فیلم کار کثیف یک صدابردار از کار کثیف می گوید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، بهروز شهامت صدابردار سینما درباره علت همکاری با پروژه «کار کثیف» بگفت: بخش صدای فیلم «سگ و دیوانه عاشق» علی محمد قاسمی مورد توجه آقای معصومی کارگردان «کار کثیف» قرار گرفته بود و باعث همکاری من با این پروژه شد.

 

وی افزود:آقای معصومی در بخش صدا به شدت ریزبین، حرفه ای و  صداشناس است و نقطه نظرهای خوب و بجایی را می دهد که می توان از آن ها بهره برد و از تجربیاتشان مانند کلاس دانشگاه استفاده کرد.

 

وی درخصوص نقطه قوت های «کار کثیف» در بخش صدا بیان کرد: فیلم های معصومی پرپلان و پرلوکیشن است و به گونه ای کار می کند که برای صداگذاری و فضاسازی، فضای مناسب ایجاد می شود. برای پلان به پلان اینقدر فضا می دهد که دست صداگذار در بروز خلاقیت و نوع آوری باز خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: «کار کثیف» از بقیه فیلم های معصومی پرزحمت تر است و لوکیشن های متعدد و 1200 پلان دارد اتفاقی که حوزه صدا نمی تواند حتی یک لحظه از کارش غافل بماند و یک صداگذار بی حوصله نمی تواند کار را پیش ببرد.مخاطب نیز با فضاها و صداهای متنوعی روبرو است و قطعا برای آن ها جذاب خواهد بود.

 

این صدابردار درباره اهمیت موضوع «کار کثیف» اذعان داشت: این فیلم موضوع روز و دغدغه بسیاری از آدم ها را مطرح می کند؛ موضوعاتی مثل بیکاری و مهاجرت. به نوعی می توان همدلی با مردم را در آن دید، اتفاقی که قطعا مخاطب با آن همذات پنداری می کند.

 

شهامت در بخش پایانی صحبت های خود خاطر نشان کرد: مخاطب در کل با فیلمی مردمی روبرو است که موضوع آن شخص و خانواده ها را درگیر خود کرده است. ما نیز در فضایی بسیار خوب و دلنشین کار کردیم و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش رفت.

 

افکار

115

 

کلیدواژه ها:
خانواده  |  فیلم  |  حوزه  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top