|
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ السبت ١٨ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 8, 2020
کد خبر: 871540
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۶:۰۶
آبروریزی بین‌المللی فوتبال ایران با یک بیانیه در اینستای فیفا
ماجرای مهدی طارمی و پرسپولیس و کلاه بزرگی که قصد داشتند سر فیفا بگذارند، همچنان سوژه است و هر روز از دل خود سوژه‌های دیگری می‌زاید.
مهدی طارمی آبروریزی بین‌المللی فوتبال ایران با یک بیانیه در اینستای فیفا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دیروز در ‌گیر و دار این اتفاق، بعضی از هواداران که البته می‌گفتند هواداران استقلال هستند، دست به کاری زدند که بی‌شک می‌تواند یک آبروریزی بین المللی به راه بیندازد. روز گذشته بیانیه‌ای به دو زبان فارسی و انگلیسی از سوی بعضی از هواداران روی اینستاگرام فیفا ارسال شد که در نوع خود عجیب بود. در بخش‌هایی از این بیانیه نوشته بودند: «مهدی طارمی بازیکن فصل گذشته باشگاه پرسپولیس در ارتباط ویدئویی با برنامه 90 از تلویزیون ایران اعتراف کرد که با کمک باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را به صورت جعلی امضا کرده و به نهاد نظارتی فیفا نیز دروغ گفته‌اند. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران ماده 74 بازیکن و باشگاه در صورت جعل قرارداد باید محروم و جریمه مالی شوند و بازی‌هایی که بازیکن مورد نظر در آن شرکت داشته است، 3 بر صفر به سود حریفان اعلام شود و جام قهرمانی از این تیم پس گرفته شود... اجازه ندهید مافیای فوتبال ایران به اهداف خود برسد و مثل فوتبال ایتالیا فوتبال ایران را هم از وجود مافیا پاک کنید...» در پایان بیانیه هم نوشته بودند: «با تشکر جمعی از هواداران فوتبال ایران». دیروز بازخورد این بیانیه در فضای مجازی ایران زیاد بود و پرسپولیسی‌ها آن را منتسب به استقلالی‌ها می‌دانستند. پیج‌ها و کانال‌های تلگرامی پرسپولیس دیروز به شدت از استقلالی‌ها انتقاد کردند ولی آبی‌ها پاسخی به این ادعاهای مجازی ندادند. البته با حرف‌هایی که دیروز وکیل باشگاه پرسپولیس زد، دیگر نیازی به بیانیه‌های این‌چنینی نبود.

 

مهدی ذاکر فاش کرد که تمام اظهارات طارمی به زبان لاتین برگردانده و به فیفا و دادگاهCASارسال شده است: «بله بعضی از افراد اظهارات طارمی را ترجمه و ارسال کرده‌اند. روزنه امید ما برای کسر محرومیت کمرنگ شده است.»

 

البته بعضی‌ها این اظهارات پرسپولیسی‌ها را فرار رو به جلو می‌دانند چراکه معتقدند آنها خبر دارند درCASشکست خورده‌اند و در واقع با این اظهارات قصد دارند شکست‌شان را به حرف‌های طارمی ربط دهند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند. در هر صورت این خود طارمی است که می‌تواند در این‌باره اظهارنظر کند و به صورت شفاف حرف بزند.

 

خبرورزشی

451

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top