|
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٩ ذو الحجّة ١٤٤١ Sunday, August 9, 2020
کد خبر: 871631
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۹:۱۴
شارژ 20ثانیه ای اتوبوس سنگاپوری /باهربارشارژ 30کیلومترراه می رود
یکی از دانشگاه های سنگاپور اتوبوسی ساخته که فرایند شارژ آن ۲۰ ثانیه طول می کشد. این وسیله نقلیه با هر شارژ می تواند مسافت ۳۰ کیلومتر را طی کند.
اتوبوس شارژ 20ثانیه ای اتوبوس سنگاپوری /باهربارشارژ 30کیلومترراه می رود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، یکی ازدانشگاه های سنگاپوراتوبوسی ساخته که فرایند شارژ آن ۲۰ثانیه طول می کشد.این وسیله نقلیه باهرشارژ می تواند مسافت ۳۰ کیلومتر را طی کند.دانشگاه فنی نانیانگ سنگاپور مشغول آزمایش یک اتوبوس الکتریکی است که شارژ آن فقط ۲۰ ثانیه طول می کشد. این اتوبوس که NTU-Blue Solutions Flash Shuttle نام گرفته ۲۲ صندلی دارد و شرکت BlueSGآن را ساخته است.

 

البتهNTU-Blue Solutions Flash Shuttle مجهز به باتری است و در صورت نیاز با کمک آن می تواند ۳۰ کیلومتر را طی کند. اما در درجه اول برای حرکت از نیروی الکتریسیته ابرمخزن هایی کمک می گیرد که طی ۲۰ ثانیه شارژ می شوند. فرایند شارژ در ایستگاه های اتوبوس و هنگام سوار و پیاده شدن مسافران انجام می شود.

 

فرایند شارژ به وسیله یک بخش اتصال تلسکوپی انجام می شود. اتوبوس با هر بار شارژ می تواند فقط ۲ کیلومتر طی کند. به همین دلیل ایستگاه های اتوبوس با توجه به این موضوع ساخته شده اند.

 

به گفته شرکت تولید کننده، هزینه تولید و راه اندازی این نوع اتوبوس بسیار کمتر از ترامواهای الکتریکی معمول است.در حال حاضر قرار است این اتوبوس به مدت دوسال آزمایش شود.

 

رکنا

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top