|
پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ الخميس ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤١ Thursday, August 13, 2020
کد خبر: 871892
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۸:۵۲
پاسخ محکم برانکو و منشا به مجید جلالی
برانکو با بازی دادن به منشا و نعمتی و همچنین منشا با گل زدن به پیکان، نشان دادند که جلالی اشتباه می‌کرد و فقط یک سمت معامله از جدایی این دو بازیکن ضرر کرده است.
برانکو، منشا پاسخ محکم برانکو و منشا به مجید جلالی
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو با بازی دادن به منشا و نعمتی و همچنین منشا با گل زدن به پیکان، نشان دادند که جلالی اشتباه می‌کرد و فقط یک سمت معامله از جدایی این دو بازیکن ضرر کرده است.

 

مجید جلالی هیچ‌وقت واکنش مثبتی به حضور منشا و نعمتی در پرسپولیس نداشت. جلالی همیشه از حضور این دو ستاره فصل قبل پیکان در تیم جدیدشان انتقاد می‌کرد. روز قبل از بازی رفت پرسپولیس و پیکان، جلالی به طعنه گفت منشا و نعمتی که فصل قبل در پیکان گل‌های زیادی زده بودند در این مسابقه باید روی نیمکت پرسپولیس بنشیند. مجید جلالی بارها به ضعف تیم‌اش در نقل‌وانتقالات انتقاد کرد و شاکی بود که چرا باید ستاره‌های تیم‌اش نیمکت‌نشین تیم‌های دیگر شوند. جلالی قبل از بازی امروز مقابل پرسپولیس هم باور داشت که نعمتی و منشا از حضور در پرسپولیس ضرر کردند و گفته بود: «فضای تیم ما براساس کار تاکتیکی بوده و براساس قابلیت بازیکنان طراحی می‌شده است. ‌تیم‌های بزرگ چنین کاری نمی‌کنند. طراحی تمرینات ما برای استفاده از بهترین ظرفیت آنها بوده، منشا و نعمتی هم انتخاب خودشان را انجام دادند. ما هم نتوانستیم جای آنها را پر کنیم و هر دو طرف در این مساله ضرر کردند.»


برانکو، منشا و نعمتی هر سه با هم پاسخ محکمی به جلالی دادند. برانکو که در این فصل دقایق زیادی به نعمتی اعتماد نکرده و این بازیکن بیشتر فصل را از روی نیمکت دنبال کرد، در دو بازی رفت و برگشت به خاطر مصدومیت و محرومیت‌های پرتعداد بازیکنان پرسپولیس، مقابل پیکان بازی کرد. و این یعنی منشا و نعمتی در تقابل با جلالی، رفت و برگشت فیکس بازی کردند. این دو بازیکن در دیدار رفت تاثیرگذار نبودند و تا حدودی حق با جلالی بود. ولی در این مسابقه انتقام سختی از پیکان گرفتند و به جلالی نشان دادند که انتخاب اشتباهی نداشتند.

 

گادوین منشا در بازی امروز مقابل پیکان یکی از بهترین نمایش‌هایش را ارائه کرد. منشا گل اول بازی را هم زد و تاثیر زیادی در روز خوب پرسپولیس داشت. سیامک نعمتی هم پر از انگیزه بود و چند موقعیت خوب برای پرسپولیس ساخت. در چند نوبت هم شانس‌اش را با شوت‌های از راه دور امتحان می‌کرد که بدشانس بود گل نزد. نعمتی هم مانند منشا در رویایی دوباره با جلالی، یکی از بهترین نمایش‌هایش را به رخ سرمربی سابق‌اش کشید تا نشان دهد از جدایی پیکان و پیوستن به پرسپولیس، خیلی هم ضرر نکرده است. برخلاف پیکان و جلالی که با ضعف گلزنی مواجه شده‌اند.

نود

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top