|
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ١٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 5, 2020
کد خبر: 872002
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۰۸:۵۹
ازدواج زن خیانتکار با قاتل شوهر
زن خیانتکار پس از اجرای سناریوی قتل شوهرش با قاتل او ازدواج کرد. راز این جنایت پس از 15 ماه فاش شد.
دستگیری1 ازدواج زن خیانتکار با قاتل شوهر
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، 17 مهر سال گذشته مرگ مشکوک مردی در خانه‌اش در شهرستان نکا به پلیس گزارش شد. پس از حضور پلیس در محل مشخص شد، مرد جوان بر اثر تزریق موادمخدر فوت شده است. موضوعی که پزشک حاضر در محل هم آن را تائید کرد.

 

همسر این مرد در تحقیقات مدعی شد، شوهرم هرازگاهی مواد مخدر مصرف می‌کرد. امروز هم در خانه تزریق کرد و بر اثر آن دچار ایست قلبی شد.

 

به دلیل این‌که خانواده این مرد شکایتی در این باره نداشتند و گزارش پزشک حاضر در محل نیز مرگ بر اثر تزریق موادمخدر را تائید می‌کرد، جسد دفن شد.

 

با گذشت 15 ماه از این ماجرا، ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد این مرد به قتل رسیده و مرگش بر اثر تزریق موادمخدر صحنه‌سازی بوده است. با کشف این سرنخ رسیدگی به این پرونده در دستور‌کار ماموران پلیس آگاهی مازندران قرار گرفت.

 

سرهنگ ذبیح‌الله پهلوانی، رئیس پلیس آگاهی مازندران در این باره گفت: در نخستین گام به تحقیق از همسر مقتول پرداخته شد که او اظهارات مشابه‌ای را تکرار کرد و مدعی بود همسرش بر اثر تزریق موادمخدر جان باخته است. این درحالی بود که تحقیقات نشان داد، او پس از مرگ شوهرش با مرد دیگری آشنا شده و با او ازدواج کرده است.

 

وی ادامه داد: بازجویی‌های فنی و پلیسی ادامه داشت تا این‌که زن جوان لب به اعتراف گشود و راز قتل شوهرش را فاش کرد.

 

متهم درباره انگیزه جنایت عنوان کرد، سال گذشته با مردی آشنا شده و به او علاقه‌مند شدم. ما قصد داشتیم با هم ازدواج کنیم اما شوهرم سد راه ما بود. به همین خاطر تصمیم به کشتن او گرفتیم. براساس نقشه، شوهرم را با داروی خواب‌آور بیهوش کرده و بعد همدستم به او مواد مخدر تزریق کرد. شوهرم گاهی مواد مصرف می‌کرد و کسی به ماجرا شک نمی‌کرد. وقتی از مرگ همسرم مطمئن شدیم به دروغ اعلام کردیم بر اثر مصرف مواد ایست قلبی کرده است.

 

رئیس پلیس آگاهی مازندران خاطرنشان کرد: پس از این اعترافات ماموران شوهر فعلی او را دستگیر کردند که به همدستی در این جنایت اعتراف کرد. با اعتراف دو متهم به قتل و کشف راز این جنایت، برای آنها قرار قانونی صادر شد.

جام جم

110

کلیدواژه ها:
خیانت  |  شوهر  |  دستگیری  |  همسر  |  ازدواج  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top