|
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١٨ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 9, 2020
کد خبر: 872385
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۹:۵۶
آقای کارگردان بفکر ساخت یک فیلم سیاسی افتاد
کارگردان سینما و تلویزیون گفت: فیلمنامه سیاسی اجتماعی که جنبه سیاسی آن بارزتر است با نام "ستاک" را در مرحله بازنویسی دارم و در صورت تامین شرایط مالی در سال 97 تولید آن را شروع می کنم.
سینما آقای کارگردان بفکر ساخت یک فیلم سیاسی افتاد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، عبدالحسین برزیده نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص آخرین فعالیت هنری خود گفت:  فیلمنامه سیاسی اجتماعی که جنبه سیاسی آن بارزتر است با نام "ستاک" را در مرحله بازنویسی دارم و در صورت تامین شرایط مالی در سال 97 تولید آن را شروع می کنم.

 

وی در خصوص موضوع این فیلم ادامه داد: موضوع فیلم سینمایی "ستاک" درباره یک فعال سیاسی است که از مسائل سیاسی خسته شده و با توجه به رشته تحصیلی اش که کشاورزی است به مزرعه ای در شهرستان تغییر سکونت می دهد و به دنبال زندگی در آرامش است اما درگیر ماجراهایی با پسرش و اتفاقات دیگر می شود.

 

برزیده به دو وجهی بودن سینما اشاره و تصریح کرد: جشنواره فیلم فجر دو وجه دارد. یک وجه اجرایی که هدف آن برگزاری یک جشن بزرگ سینمایی است که هرسال برگزار می شود. در طول این مدت همیشه کم و کاستی هایی اعم از کیفیت سالن ها، امکانات پخش فیلم و مسائل مربوط به داوری در کنار شکل برگزاری وجود داشته است، و وجه دوم فیلم های حاضر در جشنواره هستند که رونق اصلی جشنواره کیفیت فیلم ها است یعنی اگر فیلم ها خوب باشند مخاطبان با وجود اشکالات در بحث اجرایی استقبال کرده و رضایت دارند.

 

وی ادامه داد: اگر فیلم ها ضعیف باشند مهم نیست که فیلمساز آن چه کسی است چون گاهی فیلمسازان شناخته شده و صاحب نام نیز آثاری می سازند که با اقبال عمومی روبرو نمی شود و به همین خاطر با شکست مواجه خواهد شد.

 

وی در خصوص تاثیر استقبال عمومی بر درجه بندی خوب بودن یا نبودن یک فیلم سینمایی خاطرنشان کرد: نبود اقبال عمومی از یک فیلم به معنای بد بودن آن نیست اما مخاطب فیلم را نمی پسندد در نتیجه هر دو وجهی که به آن اشاره کردم در روزهای برگزاری و نمایش فیلمها در جشنواره فیلم فجر سی و ششم مشخص می شود و نمی توان این دوره را پیشاپیش قضاوت کرد.

 

افکار

115

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top