|
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١١ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 2, 2020
کد خبر: 872387
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۰:۰۰
بازی قابل دفاع «رضا عطاران» در مصادره +عکس
تهیه کننده فیلم "شیار143" گفت: علی رغم اینکه نفس به اسکار 2018 نرسید اما خوشبختانه تاکنون در حدود ٣٧ جشنواره خارجى شرکت کرده و جوایز متعددى را به دست آورده است. این راه همچنان براى این نفس ادامه خواهد داشت.
عطاران بازی قابل دفاع «رضا عطاران» در مصادره +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، محمدحسین قاسمى تهیه کننده فیلم "نفس" در خصوص غیبت فیلم سینمایی "نفس" در اسکار ٢٠١٨ گفت: واقعیت امر چند روز پیش اسامى نهایى فهرست اسکار بهترین فیلم خارجى زبان اعلام شد و با اینکه غیبت نفس قبل‌تر مشخص شده بود اما جاى این فیلم در اسکار بسیار خالى است.

 

وى در همین راستا افزود: البته این مورد را هم فراموش نکنیم که اسکار امسال در بخش آثار خارجى زبان به شدت فشرده و سخت بود و همراه با فیلم ما فیلم کارگردانی چون میشائیل هانکه نیز از اسکار بازماند. همینطور فیلم ١٢٠ ضربان که در کن جوایز فراوانى را دریافت کرده بود نیز از اسکار بازماند.

 

تهیه کننده فیلم "شیار ١٤٣" از ادامه حضور بین المللى فیلم نفس خبر داد و افزود: علی رغم اینکه نفس به اسکار 2018 نرسید اما خوشبختانه تاکنون در حدود ٣٧ جشنواره خارجى شرکت کرده و جوایز متعددى را به دست آورده است. این راه همچنان براى این نفس ادامه خواهد داشت.

 

وى با اشاره به جغرافیا و مختصات شخصى هر فیلم در خصوص تهیه کنندگى و رویکرد بین المللى فیلم "مصادره" اولین ساخته مهران احمدى تاکید کرد: واقعیت من فیلم هایم را صرفاً براى موفقیت بین المللى نمى سازم و معتقدم که اثر باید در ابتدا با کیفیت بالا و در خور مردم ایران ساخته شود. حال پس از این گزینه مى توان به رویدادهاى بین المللى نیز فکر کرد.

 

 بازی رضا عطاران در مصادره قابل دفاع است/نفس به اسکار نرسید اما صاحب جوایز زیادی شد

قاسمى با اشاره به بازى خوب رضا عطاران در فیلم مصادره خاطرنشان کرد: ما سعى کردیم که فیلم از همه لحاظ کیفیت بالا و قابل قبولى داشته و یک کمدى سالم ساخته شود و به همین دلیل اعتقاد دارم مى توان به مصادره در جشنواره فیلم فجر امسال امیدوار بود. در وهله دوم از نظرم بازى رضا عطاران در این فیلم بسیار قابل دفاع و ارزشمند است.

 

افکار

115

 

کلیدواژه ها:
فیلم  |  رضا عطاران  |  عکس  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top