|
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ الاثنين ٢ شوّال ١٤٤١ Monday, May 25, 2020
کد خبر: 887870
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۰۲:۰۰
فرجام قاتلی که 13سال فراری بود
پسر جوانی که 13سال قبل و درجلسه آشتی کنان، دوستش را با چاقو به قتل رسانده وگریخته بود، با پرداخت دیه 300 میلیون تومانی، رضایت اولیای دم را گرفت و از قصاص نجات یافت.
متهم فرجام قاتلی که 13سال فراری بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، مهرداد ومعین با یکدیگر خصومت قبلی داشتند به‌همین خاطر قرار شده بود با پادرمیانی چند نفر، آشتی کنند. اما درهمان جلسه آشتی کنان، مشاجره آنها بالا گرفت تا اینکه دست به یقه شدند. بعد هم در حالی که هر دو چاقو به دست داشتند درگیر شدند و مهرداد با وارد کردن ضربه‌های مرگبار او را کشت و از صحنه گریخت.
با توجه به شهادت افرادی که در صحنه حضور داشتند، مهرداد تحت تعقیب قرارگرفت تا اینکه پس از 13سال فرار، خانواده مقتول با دریافت 300میلیون تومان از حق قصاص‌شان گذشت کردند و رضایت دادند.


همزمان با اعلام رضایت اولیای دم، مهرداد نیزچندی قبل خود را به پلیس معرفی کرد و برای نخستین بار درشعبه یازدهم دادگاه کیفری محاکمه شد. قضات نیزاو را به پرداخت 10میلیون تومان درحق اولیای دم محکوم کردند. اما این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور تأیید نشد. بنابراین متهم بار دیگر صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی وبا حضور قاضی واعظی-مستشاردادگاه- تحت محاکمه قرار گرفت.
او با اظهار ندامت گفت: به‌هیچ عنوان قصد کشتن معین را نداشتم. بلکه فقط می‌خواستم با چاقو او را بترسانم که ناگهان چاقو به بدنش اصابت کرد. چون خیلی ترسیده بودم از محل فرار کردم والان سخت پشیمانم.

اگر چاقو همراهم نبود من قاتل نمیشدم والان معین هم زنده بود.اما افسوس... در پایان محاکمه، قضات او را از جنبه عمومی جرم به یک سال حبس محکوم کردند.

ایران

کلیدواژه ها:
قاتل  |  فراری  |  جام نیوز  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top