|
پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ الخميس ٢٠ رجب ١٤٤٢ Thursday, March 4, 2021
کد خبر: 891615
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۱:۱۰
هشدار ارتش به دشمن: حماقت نکنید
شما در زمانی که انقلاب دوران طفولیت خود را تجربه می‌کرد، با تحمیل جنگ و پتشیبانی همه جانبه از آن، نتوانستید هیچ غلطی بکنید. امروز که انقلاب دوران نشاط و بلوغ خود را در رکاب رهبری و همراهی مردم و اتحاد نیروهای مسلح تجربه می‌کند هم قطعاً هیچ غلطی نخواهید کرد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری هشدار ارتش به دشمن: حماقت نکنید
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه پاسخ من از این تریبون مقدّس به دشمنان این است که حماقت نکنید و آزموده را آزمودن خطاست، تصریح کرد: شما در زمانی که انقلاب دوران طفولیت خود را تجربه می‌کرد، با تحمیل جنگ و پتشیبانی همه جانبه از آن، نتوانستید هیچ غلطی بکنید. امروز که انقلاب دوران نشاط و بلوغ خود را در رکاب رهبری و همراهی مردم و اتحاد نیروهای مسلح تجربه می‌کند هم قطعاً هیچ غلطی نخواهید کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز(24 فروردین) تهران با تبریک عید سعید مبعث اظهار داشت: امروز خوشحال هستم اعلام کنم که بنده در ارتشی مشغول به انجام وظیفه هستم که با نور ولایت ولی امر مسلیمن جهان، رهبری و هدایت می‌شود. ارتشی که اعتقاد دارد که مطیع محض ولایت و فرمانده‌ی معظّم کل قوا است.

امیر حیدری، 29 فرودین را روز توّلد ارتش انقلابی دانست و با تبریک این روز اظهار داشت: ارتش انقلابی که در 29 فروردین با ابتکار و بصیرت امام عزیز، جان جدید و روح تازه‌ای پیدا کرد، به این عنایت مقام ولایت، پاسخی متقابل و ولایتمدارانه داد. یعنی به سمت غائله‌هایی حرکت کرد که اصل انقلاب را نشانه رفته بودند.

وی با اشاره به حضور ارتش در دفاع مقدّس خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدّس که ارتش و نیروی زمینی توانستند با اهداء 48 هزار شهید که 46 هزار آن متعلق به نیروی زمینی است، ولایتمداری و پاسخ متقابلی به ولی امر مسلمین بدهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: امروز در آسمان ارتش 48 هزار ستاره نورانی خودنمایی می‌کند.

وی با بیان اینکه وجه تشابهی میان ارتش در اوایل انقلاب و امروز وجود دارد، اظهار داشت: آن روز دشمنان انقلاب، بازوی توانمند نگهداری و پاسداری از ارزش‌ها را ارتش می‌دانستند و نوک پیکان هجمه ناجوانمردانه را به طرف ارتش گرفته بودند که با بصیرت امام، ارتش ماند و دِین خود را هم به انقلاب ادا کرد و تا امروز با صلابت در صحنه مانده است.

امیر حیدری ادامه داد: امروز همان قصه در حال تکرار است. دشمنان، اقتدار کشور را در وحدت بین ارتش و سپاه می‌دانند. همچنین در تولید تجهیزات بومی شده که نتیجه نهضت روی پای خود ایستادن است. لذا بخشی از توان کشور که توان موشکی است را نشانه رفته‌اند.

وی تصریح کرد: پاسخ بنده به عنوان سرباز کوچک و فداکار ولایت به تأسی از همرزمان شهیدم این است که شعاری که ریشه در شعور همه ما دارد این است که ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی.

وی با بیان اینکه پاسخ من از این تریبون مقدّس به دشمنان این است که حماقت نکنید و آزموده را آزمودن خطاست، تصریح کرد: شما در زمانی که انقلاب دوران طفولیت خود را تجربه می‌کرد، با تحمیل جنگ و پتشیبانی همه جانبه از آن، نتوانستید هیچ غلطی بکنید. امروز که انقلاب دوران نشاط و بلوغ خود را در رکاب رهبری و همراهی مردم و اتحاد نیروهای مسلح تجربه می‌کند هم قطعاً هیچ غلطی نخواهید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: امروز به فضل خداوند تبارک و تعالی و با رهبری‌های پیامبرگونه مقام معظّم رهبری، ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح به یک بلوغ و نشاط الهی رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه روزشمار نابودی نظام صهیونیستی را در تقویم‌های خودمان درج کرده‌ایم تصریح کرد: گذشت زمانی که ما را تهدید می‌کردید.

امیر حیدری افزود: این سخن، ریشه در اقدامات بی بدیل و ارزنده‌ای دارد که در رکاب مقام معظّم رهبری، طی سال‌های گذشته تجربه کردیم.

وی با بیان اینکه امروز ملّت ایران صاحب نیروهای مسلحی هستند که چند ویژگی منحصر به فرد دارد، اوّلین ویژگی را ولایتمداری عنوان کرد و اظهار داشت: قطع وابستگی مطلق به تمام دنیا و سوم؛ روی پای خود ایستادن، نهادینه کردن و بومی کردن آنچه در چرخهددفاعی به آن نیاز داریم از ویژگی‌های منحصر به فرد نیروهای مسلح است.

امیر حیدری با بیان اینکه امروز شاهد کشوری هستیم که در منطقه‌ای بی ثبات، با ثبات ترین و محکم ترین کشوری است که در مقابل زیاده خواهی‌ها در حال ایستادگی است، خاطرنشان کرد: برخی سردمداران کشورهای اطراف، مخصوصاً مسئولین کم خرد عربستان احساس می‌کنند که اگر کشورشان را تبدیل به زرادخانه کنند می‌توانند امنیت خود را تأمین کنند؛ زهی خیال باطل.

وی افزود: به تعبیر بنده، هرچه بیشتر سلاح بخرند بهتر است، چون ما اعتقاد داریم که با ظهور امام زمان(عج) این زرادخانه به دست اهل آن خواهد رسید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز نظام و نیروهای مسلح از یک اقتدار بی نظیر بهره‌‌مند هستند، تصریح کرد: این اقتدار همانند مثلثی است که در رأس آن، نقش بی‌بدیل رهبر معظّم انقلاب و امامت امّت خودنمایی می‌کند. در قاعده دیگر آن، نقش بی بدیل مردم و حضور نیروهای مسلح وجود دارد.

امیر حیدری افزود: کمر همت ببندیم و این اقتدار و عزّت را با پیروی از مقام معظّم رهبری و اقتدا به شهیدان حفظ کنیم.

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top