|
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ شوّال ١٤٤١ Tuesday, June 2, 2020
کد خبر: 891631
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۹
ای کاش می‌شد استقلال را شکست داد که نشد!
اسماعیل فرهادی می‌گوید بازی با استقلال بیشتر از آنکه برای گسترش حساسیت داشته باشد برای استقلال به خاطر کسب سهمیه و نایب قهرمانی حساس بود.
اسماعیل فرهادی ای کاش می‌شد استقلال را شکست داد که نشد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اسماعیل فرهادی می‌گوید بازی با استقلال بیشتر از آنکه برای گسترش حساسیت داشته باشد برای استقلال به خاطر کسب سهمیه و نایب قهرمانی حساس بود.

 

اسماعیل فرهادی در رابطه با نتیجه بازی با استقلال اینطور می‌گوید:

یک نیمه عملکرد استقلال خوب بود و یک نیمه ما خوب بودیم. هم آنها موقعیت داشتند و هم ما. به نظرم نتیجه عادلانه بود. توقف استقلال توسط ما به نفع آنهایی که می‌خواهند کسب سهمیه آسیایی کنند شد. ای کاش می‌شد استقلال را شکست دهیم که خب نشد.

 

او در مورد حساسیت این بازی برای استقلال و گسترش هم خاطرنشان کرد:

ما با برد هفته گذشته‌مان مقابل استقلال خوزستان از موقعیت خطرسقوط دور شدیم و خیلی در این بازی راحت بازی می‌کردیم. به نظرم نتیجه این بازی بیشتر از همه برای استقلال حساسیت داشت چون آنها با پیروزی در این بازی هم نایب قهرمانی‌شان قطعی و هم خیالشان برای کسب سهمیه صعود راحت‌تر می‌شد. به نوشته پارس، اسماعیل فرهادی دیدار با سایپا را به اندازه بازی با استقلال حساس می‌داند و می‌گوید: بازی آینده‌مان هم سخت است و دوباره با تیمی بازی خواهیم داشت که برای کسب سهمیه می‌جنگد، در این هفته‌ها خوب نتیجه گرفته و در زمین آنها مصاف خواهیم داشت. سایپا یک تیم باتجربه و مربی کاربلد دارد که همه این‌‌ها کار ما را در این دیدار سخت خواهد کرد. امیدوارم روند خوب چند بازی گذشته را در این بازی تکرار کنیم و بتوانیم آنها را هم متوقف کنیم. با سه امتیاز این بازی رتبه‌مان در جدول را بهبود ببخشیم.

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top