|
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Tuesday, October 20, 2020
کد خبر: 891851
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۱
موشک‎های آمریکایی می کشند، عروسک‌هایشان سرگرم و مسحور می کنند +عکس
برخی موسسات آمریکایی در پوشش برنامه های سرگرمی مشغول تغییر فرهنگ مردم کشورهای جنگ زده خاورمیانه هستند.
عروسکی معروف آمریکایی «سسمی استریت موشک‎های آمریکایی می کشند، عروسک‌هایشان سرگرم و مسحور می کنند +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، سال هاست تسلیحات آمریکایی با سیاست های جنگ طلبانه دولت آمریکا خانه ها را بر سر مردم کشورهای مختلف بویژه در منطقه خاورمیانه خراب می کنند و سپس موسسات آموزشی شان با ماست مالی چهره خشن آمریکا عروسک هایشان را به این بخش از زمین می فرستند تا علاوه بر رواج فرهنگ لیبرالی، قهرمانان نسل جدید شوند.

 

همین دیروز بود که مردم منطقه خاورمیانه شاهد موشک پراکنی آمریکا و متحدان اروپایی اش بودند.

 

آمریکا همواره با استفاده از اختلافات قومی و مذهبی سیاست های جنگ طلبانه خود را بویژه در منطقه خاورمیانه توسعه داده و از این رهگذر علاوه بر تامین انرژی ارزان به فروش سلاح مبادرت کرده و از متحدان خود حمایت می کند.

 

این کشور برای از بین بردن آثار سوء اقدامات نظامی خود در این کشورها تحرکات فرهنگی خود را گسترش داده و مردم این مناطق را به اصطلاح شستشوی مغزی می دهد.

 

 

صدای آمریکا گزارش داد: برنامه آمریکایی محبوب به حمایت از کودکان جنگ زده خاورمیانه می شتابد[!]به نوشته صدای آمریکا، یک شرکت غیر انتفاعی آمریکایی که با شوی تلویزیونی عروسکی معروف آمریکایی «سسمی استریت» همکاری می کند، می گوید عروسکهای محبوب خود را به کشورهای جنگ زده خواهد فرستاد تا کمی شادی و نشاط به دنیای این کودکان ببخشد.

 

«شری روزنفلد»، معاون ارشد رئیس شرکت غیرانتفاعی «کارگاه سسمی» در مصاحبه ای با صدای آمریکا گفت که این سازمان در همکاری با «کمیته بین المللی نجات» یا مخففا «IRC» برای کودکان مناطق جنگ زده امکان آموزش فراهم می کند تا به آنها و خانواده هایشان در مبارزه با اثرات تکان‌دهنده جنگ یاری دهد.

 

 

 

 

دم خروس در گزارش صدای آمریکا وقتی بیرون می زند که یکی از اعضای آن درباره میزان دلارهای اختصاص یافته و نوع فعالیت شان به این رسانه می گوید: بنیاد «مک آرتر» در دسامبر سال ۲۰۱۷ به «کارگاه سسمی» برای عملی شدن این برنامه ۱۰۰ میلیون دلار پول اعطا کرد. خانم روزنفلد می گوید برنامه یک نسخه «سسمی استریت» ویژه فرهنگ مردم این مناطق را شامل خواهد شد و ضمن سرگرم کردن تماشاگران کوچک خود، به آنها خواندن، ریاضیات و همچنین آداب اجتماعی می آموزد. برآوردها نشان داده است که تا حدی برنامه ها تاثیر گذار بوده اند. برای مثال کودکانی که این برنامه ها را در افغانستان تماشا کرده اند ۲۹ درصد بیشتر به برابری زن و مرد اعتقاد دارند[!]

 

"برابری زن و مرد" با تفسیر غلطی که غربی ها از آن ارائه می دهند، همان فرهنگ نابسامانی است که موجب آسیب هایی چون استخدام زنان در مشاغل نامناسب، برهنگی زنان و سوء استفاده جنسی از آنان و ... شده است.

در این نگاه، تفاوت های جسمی و روحی زن و مرد در نظر گرفته نمی شود و غرب حالا تلاش دارد همین نسخه مخرب را برای مردم مشرق زمین نیز تجویز کند.

 

 

 

گفتنی است این گونه موسسات در کنار ماموریت های یادشده فرهنگی، اقدام به جاسوسی و جمع آوری اطلاعات هم می کنند.

 

 

آنها برای پیشبرد اهداف آموزشی خود بنابر نقل صدای آمریکا ​از کارمندان حرفه ای استفاده می کنند.

 

این مراکز که مدعی اند به دولت آمریکا وابستگی ندارند، اگر در ادعای خود صادق اند آیا بهتر نیست با هزینه کمتر به کشورشان برگردند و مردم خود را نسبت به یاغی گری های آمریکا بیدار کنند؟ و اگر می گویند در آمریکا نیز فعال اند چرا در گزارش هایی از این دست منعکس نمی شود.

 

این سازمان های آمریکایی در گزارش های خود رهایی مردم منطقه از شستشوی مغزی داعش یکی از اهداف خود برمی شمارند در حالی که خودشان به دنبال شستشوی مغزی کودکان مسلمان هستند و خوب می دانند که تفکر آمریکایی و داعشی دو لبه تیز یک قیچی هستند.
 

 

115

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top