|
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ السبت ١٨ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 8, 2020
کد خبر: 891898
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۰
لندن، شهری که به کوکائین زودتر از پیتزا دسترسی پیدا می‌کنید
نزدیک به سه سال است که شهرلندن به‌ عنوان مرکزاصلی کوکائین دراروپا محسوب می‌شود،این‌ درحالی است که نماینده پارلمان انگلستان نیزاین کشوررابه‌ عنوان بازاراصلی تجارت واستفاده ازموادمخدردراروپا می‌داند.
 کوکائین  لندن، شهری  که  به  کوکائین  زودتر از پیتزا  دسترسی  پیدا  می‌کنید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، براساس آمار سال‌های گذشته، کشور انگلستان به عنوان مرکز مواد مخدر اروپا به‌ویژه ماده مخدر کوکائین بوده است.حال براساس آمار‌های این کشور و گفته‌های نماینده پارلمان انگلستان، در سال 2018 نیز انگلیس بازار اصلی فروش و استفاده مواد مخدر در اروپا است. 

 

دیوید لمی نماینده پارلمان انگلستان، در گفت‌و‌گو با بی‌بی‌سی در‌این‌باره گفته است: ارزش بازار مواد مخدر انگلستان 11 میلیارد پوند است که لندن به‌عنوان مرکز این باز محسوب می‌شود. به گفته نماینده منطقه تاتنهام انگلستان، بر‌اساس گزارش آژانس ملی جرایم انگلستان، هرساله حدود 10 و 7 میلیارد پوند برای قاچاق مواد مخدر به انگلستان هزینه می‌شود.

 

دراین میان حدود 5 و 3 میلیارد پوند در بازار مواد مخدر غیر‌قانونی انگلستان هزینه می‌شود. به گفته این نماینده انگلیسی، شواهد نشان می‌دهد که بازار موادمخدر انگلیس مهم‌ترین بازار مواد مخدر در اروپا است. وی همچنین با اشاره به تاثیر استفاده مواد مخدر در افزایش خشونت در میان مردم، از وقوع 50 فقره قتل در پایتخت این کشور از ابتدای سال 2018 خبرداده است.وی همچنین یکی از مهم‌ترین علل رشد جرایم در انگلستان را افزایش  استفاده از مواد مخدر در انگلستان خوانده است. 

 

کوکائین را در لندن سریع‌تر از پیتزا پیدا می‌کنید

بر اساس گزارش مرکز نظارت بر موادمخدر اروپا، سال گذشته گزارشی از کسانی که در یک سال گذشته از موادمخدر غیرمجاز استفاده کرده‌اند، تهیه شد.بر‌اساس این گزارش در میان 25 کشور اروپایی، کشور انگلستان در این آمار رتبه اول را داشت و بیش‌ترین افرادی که از مواد مخدر استفاده کرده بودند، مربوط به این کشور بود. 

 

به‌طوریکه در کشور انگلستان از هر 10 بزرگسال، یک نفر از مواد مخدر غیرقانونی استفاده کرده است. دراین میان نیز استفاده از کوکائین در رتبه اول قرار داشته است. کشور انگلستان در سه سال گذشته نیز رتبه اول را در استفاده از کوکائین داشته است.به گفته کار‌شناسان، لندن شهری است که در آن افراد به کوکائین سریع‌تر از پیتزا می‌توانند دسترسی پیدا کنند.

 

فارس

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top