|
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ السبت ١٣ ذو القعدة ١٤٤١ Saturday, July 4, 2020
کد خبر: 896383
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۴
سفر خیالی برای ماساژ تایلندی!
همه دوستان نزدیکم که از گذشته با هم ارتباط داشتیم حتی برای یک بار، سفر به خارج از کشور را تجربه کرده بودند، آن ها چنان از مراکز تجاری و تفریحی برخی کشورها سخن می گفتند که حس حسادت در وجودم ریشه می دواند و به آن ها غبطه می خوردم.
ناجا سفر خیالی برای ماساژ تایلندی!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، همه دوستان نزدیکم که از گذشته با هم ارتباط داشتیم حتی برای یک بار، سفر به خارج از کشور را تجربه کرده بودند، آن ها چنان از مراکز تجاری و تفریحی برخی کشورها سخن می گفتند که حس حسادت در وجودم ریشه می دواند و به آن ها غبطه می خوردم. آرزو می کردم کاش من هم می توانستم یک بار به یکی از کشورهای اروپایی سفر کنم و عکس هایم را در فضای مجازی به اشتراک بگذارم. اما شرایط من با دوستانم تفاوت زیادی داشت چرا که من نامزد داشتم و برای برگزاری مراسم ازدواج، در تنگنای مالی بودم. با وجود این، روزی گویی دست سرنوشت به سوی من چرخید و با دیدن یک آگهی در فضای مجازی، وسوسه شدم که ...

جوان 25 ساله ای که با گرفتار شدن در دام شیادان اینترنتی همه پس انداز و سرمایه برگزاری مراسم عروسی اش را از دست داده و برای به دام انداختن دزدان اینترنتی به کارشناسان زبده و تلاشگر پلیس فتای کرمان پناه آورده بود، با چهره ای غم زده به تشریح ماجرای «ماساژ تایلندی» پرداخت و گفت: چندین میلیون تومان پس انداز کرده بودم تا با گرفتن وام ازدواج چند ماه دیگر مراسم ازدواجم را برگزار کنم و آغاز زندگی مشترکم را جشن بگیرم با وجود این، خیلی دوست داشتم مانند دوستانم یک بار به خارج از کشور سفر کنم ولی شرایط اقتصادی مناسبی نداشتم و همواره به تعریف و تمجیدهای دوستانم از یک سفر خارجی با شرمندگی گوش می کردم. در همین اوضاع و احوال روزی هنگام گشت و گذار در فضای مجازی یک آگهی تبلیغاتی با مضمون «ماساژ تایلندی» توجهم را جلب کرد. با اشتیاق مشغول مطالعه شدم.


در آن آگهی انجام خدمات ماساژور حرفه ای با تبلیغاتی اغواکننده چنین معرفی می شد که انگار به کشورهای خارجی سفر کردی. با خودم اندیشیدم در حالت های مختلف ماساژ تایلندی چند عکس سلفی می گیرم و با ارسال آن ها برای دوستانم وانمود می کنم که به خارج از کشور سفر کرده ام. در حالی که داستان های زیادی را در ذهنم مرور می کردم تا آن ها را به عنوان سفر به تایلند برای دوستانم بازگو کنم، آن آگهی را در صفحه اجتماعی باز کردم و با خواندن شرایط دریافت خدمات به وبلاگی معرفی شدم که باید پنج هزار تومان برای دریافت فرم ویزیت از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی واریز می کردم. بلافاصله عملیات مربوط به پرداخت وجه را انجام دادم. اما هیچ مبلغی از حسابم کسر نشد و با پیام «عملیات ناموفق» روبه رو شدم. این گونه بود که دیگر منصرف شدم و عملیات دوباره بانکی را ادامه ندادم. صبح روز بعد وقتی به محل کارم رسیدم با دیدن پیام برداشت 7 میلیون تومان از حساب بانکی ام روی گوشی تلفن همراه شوکه شدم. چرا که کارت بانکی ام را به کسی نداده بودم.

وقتی به بانک مراجعه کردم مشخص شد ساعت 2 بامداد به همه موجودی حساب بانکی ام دستبرد زده اند درحالی که هیچ کس از رمز دوم کارتم باخبر نبود. سپس با طرح شکایت در پلیس فتا و پیگیری کارشناسان زحمت کش پلیس، مشخص شد آگهی مذکور توسط کلاهبرداران اینترنتی برای کشاندن طعمه ها به درگاه قلابی بانک (فیشینگ) بارگذاری شده بود و من به راحتی همه اطلاعات بانکی را در اختیارشان قرار داده بودم و ...

خراسان

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top