خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١ Sunday, October 20, 2019
کد خبر: 898704
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۸ - ۱۷:۲۶
آقای رئیس جمهور از لاکی که در آن فرو رفتید بیرون آیید
فریبا کوثری با انتشار عکس دعوتنامه اش به ضیافت مهمانی افطار رئیس جمهور اعتراض خود را به این مهمانی بیان کرد.
فریبا کوثری  آقای  رئیس جمهور  از لاکی  که  در آن  فرو  رفتید  بیرون  آیید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،  فریبا کوثری با انتشار عکس دعوتنامه اش به ضیافت مهمانی افطار رئیس جمهور اعتراض خود را به این مهمانی بیان کرد.فریبا کوثری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: آقای رئیس جمهور سلام

 

در روزهای که همه اتفاقات دست به دست هم میدهد که مردم در سایه تردیدی که هر روز دامنه اش گسترده تر میشود،بخاطر اعتمادی که به شما داشتند و شاید هنوز هم داشته باشند!خدا میداند که هر روز ارزو میکردم از لاکی که به هر دلیل در ان فرو رفتید بیرون ائید و مانند خطابه های شور انگیز روزهای پر امید انتخابات،به همه ثابت کنید که در انتخاب شما بی راهه نرفته اند،اما افسوس که هر روز نا امید و نا امیدتر شدم..دل بستم به چند سخنرانی اخیر شما و سکوت کردم تا مبادا زبان در راهی گذارم که کور سوهای امید ملتم را خاموش کنم.

 

از تلگرام Telegram گفتید....نشد،از تریبون رسمی دولتتان برای رفع تبعیض حضور بانوان در ورزشگاها گفتید...نشد،از بالا نرفتن دلار گفتید....نشد،تا اینکه پیش از ماه رمضان حرفهای شنیدم و به جانم نشست.

 

فرمودید امسال در دولت سفره افطاری پهن نخواهد شد مگر روزه دارش مردمی باشند که با همه گرفتاری هایشان هنوز قوی ترین بازوی اقتصادی شمایند،و با همتشان چرخ اقتصاد میچرخد در روزگاری که در بازی سیاست ورزان هر روز سخت و سخت تر میچرخد..

 

و اما حیرت امروز وقتی از سفر شیراز که برای ازادی زندانیانی با جرائمی غیر عمد و مالی رفته بودم با دنیایی از اندوه به خانه امدم و اولین چیزی که دیدم دعوتنامه ،دعوت به افطاری بود که قرار بود نباشد،تا روزی که حقوق معوقه ای از کارگران نمانده باشد..قرار بود نباشد تا کودک کاری با شکم گرسنه بر سر هیچ چهار راهی افطاری نفروشد...قرار بود نباشد ،تا بانوی سرپرست خانواری ناتوان نمانده باشد در دولت پناه دهنده محرومان...

 

اقای روحانی عزیز-تشکر میکنم از دعوتی که نمودید به رسم ادب هرچند خوشحالم نکرد..احتراما دعوت شما را رد میکنم به دو دلیل..اول اینکه شاید سهم افطاری من کودک گرسنه ای را سیر کند.دوم اینکه ترس دارم برای فردای خودم که چگونه،در چشم مردمی بنگرم که تا به امروز با همه مشکلاتشان مرا در دامن پر مهرشان در اوجی نگه داشته اند ،که بی حضورشان ممکن نبود..

 

و در خاتمه شما را دعوت میکنم به سفره افطار خانواده های بی سرپرستی که میزبان من هستند در روزی که سفره افطار شما در غیبتشان پهن خواهد شد.. ارادتمند فریبا کوثری.

 

 

رکنا

2025

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top