خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٤ رجب ١٤٤١ Friday, February 28, 2020
کد خبر: 901110
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۴
بی سوادی مجری «من و تو» بار دیگر سوژه طنز شبکه های اجتماعی شد
در گزارش مجری «من و تو» از روسیه، گزارشگر من وتو، سعی نمود که سواد خودش را با چاشنی فوتبال به رخ بینندگان بکشد که البته به یک سوژه طنز تبدیل شد!
من و تو بی سوادی مجری «من و تو» بار دیگر سوژه طنز شبکه های اجتماعی شد
به این مطلب امتیاز دهید
84.6% 15.4% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، شبکه «من و تو» که برای پوشش جام جهانی فوتبال دو تن از مجریانش را به سنت پترزبورگ روسیه فرستاده است، پس از پخش گزارشی از این شهر سوژه طنز شبکه های اجتماعی گردید و کاربران با ساخت هشتگ #ایگلز به این اتفاق واکنش نشان دادند.

 

در این گزارش مجری «من و تو» از همکارش در خصوص حال و هوای شهر سنت پترزبورگ می پرسد که در جواب این سوال، "امید خلیلی"، گزارشگر من وتو، سعی نمود که سواد خودش را با چاشنی فوتبال به رخ بینندگان بکشد که البته به یک سوژه طنز تبدیل شد!

 

وی ابتدا سعی نمود که به وصف عظمت سرمایه داری و سپس شکست کمونیسم بپردازد، اما نداشتن سواد کافی در زمینه تاریخ سبب اعتراض کاربران در شبکه های اجتماعی گردید.

 

امید خلیلی، نام "انگلس" فیلسوف  شهیر آلمانی را "ایگلز" تلفظ نمود که به معنای "عقاب ها" و نام یک گروه موسیقی آمریکایی است! در ادامه نیز کلمه کمونیسم را کمونیزِم تلفظ نمود.

 

 

اما اوج اطلاعات گزارشگر آنجا مشهود بود که گفت: هر تلاشی که در اینجا لنین و مارکس و ... برای حفظ کمونیسم نمودند با شکست روبرو شد.

 

گزارش خبرنگار «من و تو» از روسیه

 

این در حالی است که کارل مارکس ، بنیانگذار مارکسیسم ،آلمانی بود و هرگز نیز به روسیه نرفت و34 سال  قبل از تشکیل حکومت کمونیستی شوروی سابق، در لندن درگذشت.

 

بی سوادی مجریان منوتو پیش از این نیز بارها سوژه طنز در شبکه های اجتماعی گردیده بود که یکی از معروف ترین آن ها ، گزارش حمله نیروئی دریایی سپاه به شهر ایذه بود!

 

107

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top