خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ الاثنين ١ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, January 27, 2020
کد خبر: 904457
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۳
قصد آشوب گران تحریف مطالبات مردم عراق است+ عکس
آشوبگران با تخریب اموال عمومی سعی دارند با به حاشیه راندن مطالبات به حق مردم عراق، اعتراضات مسالمت آمیز آنان را تبدیل به ابزاری برای به آشوب کشیدن کشور کنند. این روشی است که دشمنان انسانیت و آسایش مردم در هر کجای دنیا به آن متوسل می شوند.
اعتراضات مردم عراق قصد آشوب گران تحریف مطالبات مردم عراق است+ عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، خیلی سخت است روزگاری جزء تنها حکومت های دنیا باشی  و سالیان درازی دیگران تو را مستعمره کنند، از امپراتوری عثمانی گرفته تا توافق سایکس_پیکو از پادشاهی دست نشانده تا کودتاهای متوالی از دیکتاتوری حزب بعث تا حملات نظامی آمریکا و متحدانش از جنایات دواعش تا اختلاف افکنی های قومی و مذهبی و ...

 

و امروز در حالی که جزء بزرگترین دارندگان سوخت های فسیلی دنیا هستی، بزرگترین مصرف کننده دنیا هم باشی و در تمام این سال ها سهم مردمت چیزی نباشد جز مرگ و نداشتن و سختی و هر آن چه که در این دنیا شوم و نحص است.

 

همه این ها سبب شده تا طاقت مردم صبور عراق طاق شده و برای اعتراض به هر چه کمبود است، از نبود آب شرب مناسب گرفته تا قطعی برق و نبود هوای پاک و به صورت کلی نبود امکانات و شرایط اولیه زندگی به خیابان ها بیایند و با برگزاری تجمعات مسالمت آمیز صدای اعتراض و خواسته های به حق خود را به گوش مسئولان کشورشان برسانند.

 

در این میان عده ای فرصت طلب نیز با تخریب اموال عمومی سعی دارند با به حاشیه راندن مطالبات به حق مردم اعتراضات مسالمت آمیز آنان را تبدیل به ابزاری برای به آشوب کشیدن کشور کنند.

 

تخریب اموال عمومی توسط عدهای آشوب گر

 

سوء استفاده از انتقادات و اعتراضات مردم و موج سواری بر روی مطالبات به حق آنان روشی است که دشمنان انسانیت و آسایش مردم در هر کجای دنیا به آن متوسل می شوند.

 

سوء استفاده از اعتراضات صلح آمیز مردم ایران در دی ماه سال گذشته و بر هم زدن نظم عمومی نیز از همین نمونه هاست، امید است که مردم فهیم عراق نیز علاوه بر پی گیری مطالبات خود اجازه عرض اندام به دشمنان عراق و عراقی را ندهند.

 

212

 

 

 

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top