خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ الاثنين ١ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, January 27, 2020
کد خبر: 904459
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۱:۱۳
موج سواری دختر صدام بر اعتراضات مردم عراق+ عکس
صدام که زمانی دو کشور همسایه را که قرابت های فرهنگی و مذهبی فراوانی با هم داشتند را دچار جنگی خانمان سوز و تحمیلی کرد، اکنون بازماندگانش در تلاشند تا با به راه انداختن آتش فتنه اتحادی را که در اربعین شکل گرفت و دودمان داعش و همفکرانش را بر باد داد، بر هم بزنند.
دختر صدام موج سواری دختر صدام بر اعتراضات مردم عراق+ عکس
به این مطلب امتیاز دهید
27.3% 72.7% بازدید

به گزارش جام نیوز، هنوز خاطره جنایات صدام از ذهن جهانیان و علی الخصوص مردم عراق بیرون نرفته است، اما وقاحت و بی شرمی این خانواده جنایت کار به حدی است که نه تنها از کرده خود پشیمان نیستند؛ بلکه قصد دارند با به حاشیه برن مطالبات به حق مردم در کوس اختلافات بکوبند تا به خیال خام خود بتوانند در مقابل اربابان غربی خود خوش رقصی کنند.

 

در چند روز گذشته برخی از شهرهای عراق شاهد اعتراض های مسالمت آمیزی بودند که در آن مردم در پی رساندن صدای مظلومانه خود به گوش مسئولان کشور بودند، تا بتوانند به حداقل های زندگی خود دست یابند.

 

در حالی که هنوز مدت زیادی از فرو کش کردن جنایات داعش در عراق نمی گذرد، دختر صدام جنایت کار در صدد منحرف کردن مطالبات به حق مردم عراق برآمده و با انتشار یک توئیت در پی به آشوب کشیدن کشور است تا  بازهم آرامش و امنیت را از عراق و عراقی دور کند.

 

 

توئیت دختر صدام

 

کسانی که سال های سال با همدستی آمریکا و غربی ها نه تنها عراق بلکه منطقه را به آشوب و جنگ کشیده بودند، امروز مدعی شده اند که ما آمریکا را از عراق بیرون کرده ایم. سعی دارند با تحریک بزرگان و شیوخ عراق دوباره این کشور را درگیر منازعات داخلی کنند.

 

صدامیان زمانی دو کشور همسایه را که قرابت های فرهنگی و مذهبی فراوانی با هم داشتند را دچار جنگی خانمان سوز و تحمیلی کردند، و حالا پس از گذشت سال ها چشم دیدن اتحاد و همدلی این دو کشور همسایه را نداشته و نقشه های شوم خود برای بر هم زدن آرامش منطقه را بر باد رفته می بینند.

 

لذا دوباره در تلاش هستند تا با به راه انداختن آتش فتنه اتحادی را که در اربعین شکل گرفت و دودمان داعش و همفکرانش را بر باد داد، بر هم بزنند. خیال خامی که با توجه به هوشیاری مردم عراق و ایران با خود به گور خواهند برد.

 

212

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top