|
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ١١ شوّال ١٤٤١ Wednesday, June 3, 2020
کد خبر: 904602
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۸
گاردین عنوان کرد؛
باید مقابل ترامپ بایستیم/ جنگ با ایران خطرناک است
آیا چشم انداز شروع جنگ با تهران بر اثر اقدامات ترامپ، برای کشورهای دموکراتیک غربی دلیل کافی نیست تا در مقابل ترامپ بایستند؟
ترامپ باید مقابل ترامپ بایستیم/ جنگ با ایران خطرناک است
به این مطلب امتیاز دهید
83.3% 16.7% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه گاردین (Guardian) با انتشار یادداشتی از رهبران کشورهای اروپایی خواسته است که مقابل اقدامات جنگ طلبانه و خطرناک ترامپ بایستند.

 

در این گزارش می خوانیم: «اکنون سؤالی بزرگ پیش روی رهبران اروپایی قرار دارد؛ ترامپ تا چه حد  اجازه خواهد یافت به رفتارهای خود ادامه دهد تا آنکه رهبران کشورهای دموکراتیک غربی خط قرمزی پیش پای او رسم نمایند؟

 

چقدر زمان باقی مانده است تا آن ها دریابند که ترامپ یک دشمن است نه یک متحد؛ دشمنی که ارزش ها و منافع کشورهایشان را زیر پا می گذارد.

 

هیچ منطقی نمی تواند ترامپ خارج از کنترل، دیکتاتورهای بدون رای به مقام رسیده و جنگ طلبان اسرائیلی را از جنگ افروزی علیه ایران باز دارد؛
آیا چشم انداز شروع جنگ با تهران بر اثر اقدامات ترامپ، برای کشورهای دموکراتیک غربی دلیل کافی نیست تا در مقابل ترامپ بایستند؟

 

 رهبران اروپایی باید جلوی ترامپ ایستاده و بگویند کافی است؛ اگر ترامپ جنگ با ایران را آغاز کند، دیگر جنگ با عراق مانند قدم زدن در پارک به نظر خواهد رسید؛ اگر ما مقابل ترامپ نایستیم، چه کسی خواهد ایستاد؟»

 

506

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top