|
پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ الخميس ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤١ Thursday, August 13, 2020
کد خبر: 904774
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۱
فرماندار شهر فلینت آمریکا: بحران آب تا 7 روز دیگر تمام می شود/ مردم: باور نمی کنیم +فیلم
فرماندار این شهر اعلام کرده است که مشکل آب سرانجام حل شده و از 7 روز دیگر آب رایگان توزیع نخواهد شد اما ساکنان شهر فلینت که تاکنون وعده های زیادی را شنیده اند می گویند که به سخنان فرماندار اعتماد ندارند
فلینت فرماندار شهر فلینت آمریکا: بحران آب تا 7 روز دیگر تمام می شود/ مردم: باور نمی کنیم +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزراش جام نیوز، شهر فلینت ایالت میشیگان آمریکا، 4 سال است که از نبود آب آشامیدنی رنج می برد. این شهر که بیش از 100 هزار نفر جمعیت دارد در سال های اخیر از آب آشامیدنی سالم محروم بوده تا آنجایی که یکی از ساکنین این شهر می گوید: «می توان به فروشگاه رفت و رنگ بدون سرب خرید یا از پمپ بنزین، بنزین بدون سرب گرفت. اما در فلینت میشگان نمی توان شیر آب را باز کرد و آب عاری از سرب نوشید. ما آب بدون سرب می خواهیم».

 

جالب است که اکثریت ساکنان فلینت را سیاه پوستان تشکیل می دهند و یک سوم مردم زیر خط فقر زندگی می کنند.

 

با این وجود فرماندار این شهر اعلام کرده است که مشکل آب سرانجام حل شده و از 7 روز دیگر آب رایگان توزیع نخواهد شد اما ساکنان شهر فلینت که تاکنون وعده های زیادی را شنیده اند می گویند که  به سخنان فرماندار اعتماد ندارند و همچنان صفوف طولانی دریافت بطری آب رایگان در شهر به چشم می خورد.

 

در فیلم زیر می توانید سخنان ساکنان شهر فلینت در واکنش به وعده فرماندار و همچنین صفوف طولانی ماشین ها برای دریاف بطری های آب آشامیدنی را مشاهده کنید.

 

 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top