خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ السبت ١٠ شعبان ١٤٤١ Saturday, April 4, 2020
کد خبر: 904967
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۰
خبر بدی که مدیر استقلالی در مامه تیام تایید کرد!
 رئیس جدید هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و جایی نمی‌رود. مطمئن باشید تیم خوبی برای فصل آینده بسته شده است.
تمرین استقلال خبر بدی که مدیر استقلالی در مامه تیام تایید کرد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ملکی رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال هنگام خروج از این باشگاه با هواداران معترض استقلال گفت‌وگو کرد.

 
این در حالی است که هواداران باشگاه استقلال ساعت‌ها مقابل در ورودی باشگاه منتظر ماندند تا از آخرین شرایط باشگاه استقلال مطلع شوند. 


ملکی بعد از اعتراض هواداران با آنها صحبت کرد و گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا شرایط استقلال بهتر شود. 


وی در ادامه خطاب به هواداران گفت:‌ بازیکنی مثل سیدمجید حسینی با ما قرارداد دارد و مطمئناً در باشگاه استقلال می‌‌ماند خیالتان راحت باشد او مطمئناً به باشگاه برمی‌گردد.


رئیس هیأت مدیره استقلال در ادامه تأکید کرد: مطمئن باشید تمام تلاش‌مان را برای موفقیت استقلال انجام داده‌ایم. بازیکنانی مانند تیام حتی حاضر به گفت‌وگو با مدیرعامل باشگاه استقلال هم نشد و تأکید می‌کرد زمانی صحبت می‌کند که مدیر برنامه‌هایم در جلسه حضور داشته باشد. متأسفانه ما با دلال‌های این بازیکن‌ها مواجه شدیم و از باشگاه استقلال هزینه‌های زیادی درخواست می‌کردند در حال حاضر بیشتر بدهی‌های باشگاه پرداخت شده است و بازیکنان استقلال نزدیک به ۸۰ درصد پول خود را از باشگاه دریافت کرده‌اند.


ملکی خطاب به هواداران استقلال گفت:‌ بازیکنی مانند روزبه چشمی با ما قرارداد دارد و مطمئناً به باشگاه استقلال برمی‌گردد. بازیکنانی مانند علیرضا بیرانوند و وحید امیری در لحظات آخر با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با بازیکنان مدنظر استقلال قرارداد امضا کنیم.


وی در ادامه در خصوص عقد قرارداد با بازیکنان مصدوم گفت: با هیچ بازیکنی در حال حاضر قرارداد بسته نشده است اجازه دهید بازیکنان از اردوی ترکیه برگردند بعد در صورت تأییدیه پزشک با آنها قرارداد امضا می‌شود. بازیکنانی مانند علی کریمی، مرتضی آقاخان هنوز قراردادشان امضا نشده است در حال حاضر علی کریمی در اردوی ترکیه تمرین می‌کند و هیچ مشکل پزشکی ندارد.
ملکی در پایان صحبت‌های خود از هواداران خواهش کرد تا آرامش خود را حفظ کنند. او بعد از اعتراض هواداران نسبت به پندار توفیقی تأکید کرد که همه عوامل باشگاه برای موفقیت استقلال تلاش کرده‌اند. شاید در بعضی لحظات باید مقابل دلالان بایستیم تا شأن و نام باشگاه استقلال حفظ شود. مطمئن باشید بازیکنان خوبی را جذب کردیم و در لیگ برتر می‌توانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

فارس

110

کلیدواژه ها:
تیام  |  ورزشی  |  استقلال  | 
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top