خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ الثلاثاء ٦ شعبان ١٤٤١ Tuesday, March 31, 2020
کد خبر: 905297
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۰:۱۶
راه اندازی ایندیپندنت فارسی با نفت سعودی
نشریه ایندیپندنت قصد دارد تا یک بخش خبری آنلاین به زبان فارسی راه اندازی کند. مدیریت این بخش خبری فارسی به عهده یکی از بزرگترین شرکت های انتشاراتی در خاورمیانه خواهد بود، "اِس آر اِم جی" گروه تحقیق و بازاریابی سعودی.
ایندیپندنت راه اندازی ایندیپندنت فارسی با نفت سعودی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، دشمنان ایران در حالیکه به اذعان خودشان توان مقابله نظامی با مردم ایران را ندارند، تمام تلاششان را معطوف به فضای رسانه و دنیای مجازی کرده اند.

 

در این میان ورود یکی از معروفترین رسانه‌های انگلستان به این میدان جالب توجه است، نشریه ایندیپندنت قصد دارد تا یک بخش خبری آنلاین به چهارزبان راه اندازی کند و یکی از آنها به زبان فارسی خواهد بود.

 

اما نکته جالبتر اینکه مدیریت این بخش خبری فارسی به عهده یکی از بزرگترین شرکت های انتشاراتی در خاورمیانه خواهد بود، "اِس آر اِم جی" گروه تحقیق و بازاریابی سعودی.

 

آل سعود که با حضور بن سلمان قصد دارد تا نقش بیشتری در منطقه و در تقابل با ایران ایفا کند این بار دلار های نفتی خود را در اختیار یکی از بزرگترین رسانه های انگلستان قرار داده تا بتواند در فضای رسانه علیه ایران به فعالیت بپردازد.

 

 بی بی سی فارسی نیز از این حرکت انگلیسی_سعودی با تیتر «غول رسانه‌ای سعودی، به دنبال جذب مخاطبان فارسی زبان!» یاد کرده و در آخر خاطر نشان کرده:

"ایندیپندنت فارسی انعکاس جنگ‌های سیاسی همسایه‌ها در خاورمیانه خواهد بود، به زبان رسانه."

 

این همکاری صمیمانه انگلستان و آل سعود علاوه بر اینکه نشان از دشمنی آن ها با ملت عزیز ایران دارد، نمایان گر روابط عمیق و پشت پرده روباه پیر با سعودی ها است؛ پیش از این نیز رسانه هایی همچون بی بی سی با انعکاس اخبار جهت دار علیه ایران و سکوت کامل در مورد جنایات آل سعود، گوشه هایی از این ارتباط تنگاتنگ را فاش کرده بودند.

 

212

 

 

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top