|
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ الأحد ١٤ ذو القعدة ١٤٤١ Sunday, July 5, 2020
کد خبر: 905388
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۷
قاتلین مرزبانان ایرانی چه کسانی هستند؟
یک فعال ضدانقلاب با اشاره به شهادت جوانا ایرانی در حمله ترویست های پژاک، به نقش غرب در حمایت از این تروریست ها و تلاش آنها برای تجزیه ایران به بهانه دفاع از کردها پرداخت.
آمریکا و پژاک قاتلین مرزبانان ایرانی چه کسانی هستند؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، فرامرز دادرس، از اعضای گارد شاهنشاهی و فعال ضدانقلاب در صفحه شخصی خود با اشاره به شهادت جوانا ایرانی در حمله گروهک تروریستی پژاک نوشت:

 

قاتلین مرزبانان ایرانی چه کسانی هستند؟
گروه پژاک، شاخه ایرانی پ‌ک‌ک مسئولیت کشتار یازده مرزبان ایرانی را پذیرفته است. رهبر این گروه، شخصی به نام حاجی احمدی، در آلمان فراری و به نام پناهنده پنهان شده است. پژاک ارتباط نزدیکی با اسرائیل دارد و کنت تیمرمن، آمریکایی یهودی الاصل پشتیبان و رابط این گروه با آمریکایی ها می باشد.


پژاک در کوه های قندیل پناه گرفته که دسترسی به آن دشوار باشد. پژاک بارها به نیروهای نظامی ایران حمله کرده و جنایت آفریده است. پژاک تجزیه طلب، مسلح، افراطی، جنایتکار، قاچاقچی و ... است.


سال هاست حکم بازداشت بین المللی رهبران آدمکش پژاک از جمله حاجی محمدی از سوی پلیس بین المللی صادر شده و حتی یکبار هم در سفری به کشور بلژیک بازداشت شد ولی به دلیل حمایت های آمریکا و اسرائیل این حکم اجرا نشد و او را به لانه اش در آلمان برگرداندند.


پژاک هیچ نمایندگی از مردم کردستان ندارد و صرفا یک گروه خلافکار و جنایتکار می باشد.


خواهش می کنم فریب تبلیغات آدم های ناآگاه و احساساتی را نخورید. مرزبانان از هر واحد نظامی ایران باشند، وظیفه مرزبانی را انجام می دهند.


توجه کنید دشمنان تجزیه طلب با سو استفاده از عناوین پاسدار و بسیجی و ... خون مرزبانان را به هدر ندهند. این ها ترفندها و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی تمامیت ارضی ایران می باشند. فریب تبلیغات دروغ را نخورید.

 

 

106

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top