|
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Tuesday, August 4, 2020
کد خبر: 905470
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۲:۰۹
امیر سیاری؛
هیچ کس توان انزوای اقتصادی ایران را ندارد
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی از نیروهای مسلح آغاز شده است. این حرکت همچنان ادامه دارد و هیچ کس قادر به انزوای اقتصادی ایران نیست.
امیر سیاری هیچ کس توان انزوای اقتصادی ایران را ندارد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی از نیروهای مسلح آغاز شده است. این حرکت همچنان ادامه دارد و هیچ کس قادر به انزوای اقتصادی ایران نیست.

امیر دریادار حبیب ‌الله سیاری این مطلب را در پاسخ به سوالی درباره اقدامات آمریکا برای انزوای اقتصادی ایران بیان کرد.
وی درباره اقدامات نیروهای مسلح برای کمک به دولت در خروح از شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها اظهار داشت: نیروهای مسلح در حمایت های اقتصادی نیز محور اصلی هستند و کار خود را انجام می دهند و یادمان باشد تا زمانی که امنیت در کشور نباشد نه تنها اقتصاد نمی چرخد بلکه زندگی و رونقی هم وجود نخواهد داشت.


معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: نیروهای مسلح امنیت را برقرار کرده و می کنند و اینکه در تهیه و تولید تمام تسلیحات مورد نیاز به خود تکیه داریم به معنای کمک به دولت و اقتصاد کشور است.
سیاری با اشاره به هزینه های سنگین خرید سلاح از خارج از کشور و توان داخلی در ساخت تسلیحات نظامی گفت: با تولید سلاح در داخل کشور به مقدار زیادی از خروج ارز جلوگیری و صرفه جویی شده است.


وی با اشاره به توان مهندسان داخلی و فعالیت کارخانه های مختلف در دستیابی به ادوات نظامی و تسلیحات نظامی خاطرنشان کرد: در نیروی دریایی ایران ناوشکنی که در خارج 800 میلیارد تومان فروخته می شود، با قیمت 200میلیارد تومان ساخته می شود.


به گزارش ایرنا سیاری افزود: این حرکت بزرگ اقتصادی یعنی تکیه بر خود در دفاع که از نیروهای مسلح شروع شده است. این رونق ادامه دارد؛ امیدواریم بقیه هم این گونه پای کار بیایند.
 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top