|
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ الجمعة ١٣ شوّال ١٤٤١ Friday, June 5, 2020
کد خبر: 905483
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۴:۱۱
جولان افراطی‌ها علیه بازیکنان جداشده استقلال و پرسپولیس/ پای منافع در میان است
جدایی امید ابراهیمی و وحید امیری از دو تیم پرطرفدار پایتخت باعث شد علیه آنها هجمه‌های زیادی شکل بگیرد.
امید ابراهیمی+وحید امیری جولان افراطی‌ها علیه بازیکنان جداشده استقلال و پرسپولیس/ پای منافع در میان است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، جدایی بازیکنانی همچون وحید امیری، امید ابراهیمی از دو تیم پرطرفدار پایتخت هجمه‌های زیادی را علیه این بازیکنان به دنبال داشت. در صفحات مجازی هواداری، انواع و اقسام برچسب‌ها و توهین‌ها علیه آنها صورت گرفت، تنها به این خاطر که قراردادشان را با پرسپولیس و استقلال تمدید نکردند.

 

امید ابراهیمی با قراردادی 2 ساله به تیم الاهلی قطر پیوست و قرار است برای این مدت حدود 12 میلیارد تومان دریافت کند. این بازیکن اگر در استقلال می‌ماند مبلغ قراردادش نهایتا نیمی از دستمزدی بود که می‌توانست از الاهلی دریافت کند. دستمزد وحید امیری هم برای 2 سال حضور در تیم ترابوزان حدود 14 میلیارد تومان است که این مبلغ به هیج عنوان قایل مقایسه با دستمزدش در تیم پرسپولیس نیست. ضمن این که بیشتر بازیکنانی که زمانی در استقلال و پرسپولیس بازی می‌کردند در نهایت نتوانستند همه دستمزد خود را دریافت کنند و پس از سال‌ها همچنان به دنبال دریافت طلب خود از این دو باشگاه هستند.

 

این که هواداران استقلال و پرسپولیس تحت تاثیر عده‌ای هوادار افراطی انتظار داشته باشند که این بازیکنان از کنار چندین میلیارد تومان بگذرند توقعی بیجا است و شاید اگر خودشان جای این بازیکنان بودند با مبالغی پایین‌تر از تیم محبو‌شان جدا می‌شدند. ضمن این که در فوتبال حرفه‌ای چنین توقعاتی معنا ندارد و همان طور که باشگاه‌ها می‌توانند بازیکنان قدیمی خود را کنار بگذارند بازیکنان هم این اختیار را دارند که برای آینده فوتبالی خود بهترین تصمیم را بگیرند.

 

در فوتبالی که بسیاری از ستاره‌های قدیمی آن دیگر در یاد و خاطره هواداران جایی ندارند و کسی سراغی از آنها نمی‌گیرد باید به بازیکنان فعلی حق داد که به فکر آینده خود باشند. زمانی هواداران سرخابی از این که بازیکنانی همچون شاهرودی، عابدزاده، محرمی، زرینچه، نیکبخت و ...در این دو تیم بازی می‌کردند به خود می‌بالیدند اما در حال حاضر کدام یک از این هواداران یادی از بازیکنانی می‌کند که زمانی نام‌شان را در استادیوم‌ها فریاد می‌زدند؟

 

ابراهیمی و امیری تا زمانی که در استقلال و پرسپولیس بودند بیشترین تلاش خود را برای موفقیت تیم‌هایشان انجام دادند و بهترین کاری که هواداران استقلال و پرسپولیس می‌توانند انجام دهند این است که برای این بازیکنان آرزوی موفقیت کنند. متاسفانه هواداران این دو تیم تحث تاثیر صحبت‌های عده‌ای افراطی که برخی از آنها هم دلال هستند قرار گرفتند. دلال‌هایی که برای منافع‌شان تغییر موضع می‌دهند و احساسات هواداران هم برای آنها ابزای است برای رسیدن به اهداف‌شان.

 

میزان

451

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top