|
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١١ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 2, 2020
کد خبر: 905576
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۲۳:۳۴
هواپیمایی کشوری؛
نمیگذاریم آمریکا به نتیجه برسد
رئیس­­ سازمان هواپیمایی درباره آخرین وضعیت تحویل هواپیماهای ATR و ایرباس پس ­­از تحریم‌ها، اظهار داشت: به طور قطع نخواهیم گذاشت که سیاست‌های آمریکا در حوزه حمل‌ونقل هواپیمایی به نتیجه برسد.
سازمان هواپیمایی نمیگذاریم آمریکا به نتیجه برسد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، علی ­عابدزاده درباره آخرین وضعیت تحویل هواپیماهای ATR و ایرباس پس ­­از تحریم‌ها، اظهار داشت: به طور قطع نخواهیم گذاشت که سیاست‌های آمریکا در حوزه حمل‌ونقل هواپیمایی به نتیجه برسد.


وی با بیان اینکه تقویت بخش خصوصی اولویت اصلی صنعت هواپیمایی به شمار می‌رود، گفت: سال‌های طولانی است که سیاست تقویت بخش خصوصی را،​­­ سازمان هواپیمایی دنبال می‌ کند، به طوریکه امروز 70 درصد از جابه‌جایی‌های بخش هوایی را­­ بخش خصوصی انجام می دهد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: امیدواریم با تقویت این بخش،​ بتوانیم حوزه حمل‌ونقل هوایی را 100 درصد به بخش خصوصی واگذار کنیم.


عابدزاده درباره خرید هواپیماهای جدید از سایر شرکت‌های هواپیمایی مانند سوخو، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری از تصمیمات شرکت‌های هواپیمایی درباره خرید هواپیماهای جدید حمایت خواهد کرد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه تفاوت این نمایشگاه با سایر نمایشگاه‌های حمل‌ونقل هوایی عرضه نیازهای صنعت هواپیمایی است، گفت: در این نمایشگاه نیازهایی که مهندسان و سازندگان صنعت هواپیمایی دارند عرضه می‌شود و همه ­­مهندسان صنایع کشور می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.


به گزارش تسنیم، عابدزاده اظهار داشت: در این نمایشگاه قطعاتی که زمینه‌ساز تقویت ایمنی پروازها است و جزء اولویت‌های اولیه هواپیما‌ها به شمار می‌روند عرضه می‌شود.
وی گفت: می‌توانیم با تقویت صنایع دانش‌بنیان و حمایت از سازندگان و طراحان عرصه هواپیمایی زمینه تولیدات داخلی را در این حوزه فعال کنیم.
 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top