خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ السبت ٩ ربيع الثاني ١٤٤١ Saturday, December 7, 2019
کد خبر: 906867
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۷:۱۳
نمایندگان با رئیس جمهور فالوده نخورند!
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه اداره امور کشور فَشَل شده و شاهد نارضایتی مردم هستیم، گفت: نمایندگان با رییس جمهور فالوده نخوردند که بخواهند رودربایستی کنند.
روحانی نمایندگان با رئیس جمهور فالوده نخورند!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمدجواد ابطحی با اشاره به اعلام وصول سوال از رئیس جمهور، گفت: متاسفانه کوتاهی قابل ملاحظه ای از سوی قوه مقننه رخ داده زیرا نقش نظارتی فدای تعاملات سیاسی شده و منافع ملت به منافع جناحی ترجیح داده می شود.

اگر سوال از رییس جمهور زودتر اجرا می شد کار بازار ارز به وضعیت فعلی نمی رسید

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با وعده های داده شده از سوی دولت چندین مرتبه موضوع مذکور به تاخیر افتاد، تصریح کرد: به نظر می رسد اگر در گذشته موضوع سوال از رییس جمهور به نتیجه می رسد، شاید امروزه شاهد آشفته بازار در عرصه هایی مانند ارز، سکه و غیره نبودیم.

هیچ نیت سیاسی- جناحی پشت سوال از رییس جمهور نیست

وی با بیان اینکه متاسفانه معاون پارلمانی رییس جمهور عنوان کرد اقدام مجلس سیاسی بوده است، ادامه داد: این امر در حالیست که وی به خوبی می داند اهداف سیاسی– جناحی پشت پرده این اقدام نیست و همچنین چه افرادی پای برگه درخواست سوال را امضاء کرده اند.

اداره امور کشور فَشَل و فاصله بین اعتراضات یک هفته به یک هفته شده است

به نظر می رسد اگر در گذشته موضوع سوال از رییس جمهور به نتیجه می رسد، شاید امروزه شاهد آشفته بازار در عرصه هایی مانند ارز، سکه و غیره نبودیم.
این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه اداره امور کشور فَشَل و فاصله بین اعتراضات یک هفته به یک هفته شده است، اظهار کرد: اداره امور رها شده و شاهد نارضایتی مردم هستیم. به عبارتی مردم از وجود مسئولان دو تابعیتی، فشارهای اقتصادی، اختلاس برخی مسئولان، سوء تدبیرها و غیره ناراضی هستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در توضیح برخی اظهارات مبنی بر اینکه سوال از روحانی در تقابل با سوال از احمدی نژاد پیگیری و دنبال شد، خاطرنشان کرد: در آن زمان نیز شخصا تاکید کردم احمدی نژاد باید به مجلس بیاید و پاسخ دهد؛ به عبارتی کدام یکی از نمایندگان با وی فالوده خورده بودند که بخواهند رودربایستی کنند.

خانه ملت

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top