|
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ الخميس ٧ جمادى الثانية ١٤٤٢ Thursday, January 21, 2021
کد خبر: 906955
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۰
پرونده بازیکن استقلال در کمیته انضباطی/ رونمايى از جانشين تيام در استقلال
پس از شکایت باشگاه ذوب آهن در مورد خطای وریا غفوری روی بازیکن ذوب آهن که منجر بهئ مصدومیت او از ناحیه فک شد، کمیته انضباطی پرونده این بازیکن را بررسی می‌کند.
وریا غفوری پرونده بازیکن استقلال در کمیته انضباطی/ رونمايى از جانشين تيام در استقلال
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، با توجه به خطای وریا غفوری بازیکن تیم فوتبال استقلال روی حبیب زاده بازیکن ذوب آهن در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در نهایت حیدری داور این دیدار بدون دادن کارت زرد یا قرمز بازیکن استقلال از روی صحنه خطا گذشت تا کار به جایی برسد که اعلام کنند خطای غفوری روی بازیکن ذوب آهن غیر عمدی بوده است .

 

با این وجود خطا و مصدومیت حبیب زاده و دوری 2 ماهه او از میادین باعث شده تا باشگاه ذوب آهن روز گذشته نامه ای خطاب به تاج رییس فدراسیون فوتبال ارسال کند تا وی نسبت به این موضوع ورود کند.

 

شنیده می شود مصدومیتی که غفوری روی بازیکن ذوب آهن انجام داده جای شکایت در کمیته انضباطی فوتبال را در پی خواهد داشت تا جایی که یکی از مسئولان کمیته انضباطی که نخواست نامش فاش شود درباره اینکه آیا کمیته انضباطی می تواند به خطای بازیکن تیم فوتبال استقلال ورود کند یا خیر به خبرنگار ما گفت :طبق آیین نامه انضباطی تصمیمات انضباطی داوران در زمین بازی نهایی است اما با این وجود اگر هر باشگاهی یا بازیکنی شکایتی داشته باشد می تواند با مراجعه به کمیته انضباطی موضوع را پیگیری کند .بنابراین باشگاه ذوب آهن می تواند پیگیر خطای بازیکن استقلال باشد اما اگر خطا غیر عمدی باشد کمیته انضباطی در این زمینه ورود نمی کند.

 

حضور وريا غفورى در رقابت هاى جام ملت هاى آسيا

شنيده مى شود وريا غفورى مدافع تيم فوتبال استقلال كه نامش از ليست تيم ملى فوتبال ايران در رقابت جام جهانى ٢٠١٨ روسیه خط خورده قرار است در رقابت هاى جام ملت هاى آسيا حضور داشته باشد.

 

مصدوميت دروازه بان استقلال برطرف شد

با توجه به مصدوميت حسين حسينى دروازه بان جوان تيم فوتبال استقلال از ناحيه دست ،وى با حضور در كلينيك استقلال دوران درمان خود را پشت سر گذاشت و در همين راستا شنيده مى شود حسينى از امروز در كنار بازيكنان مى تواند تمرينات خود را دنبال كند.البته حضور او در ديدار مقابل تراكتورسازى در هفته سوم رقابت هاى ليگ برتر هنوز در هاله اى از ابهام قرار دارد.

 

مذاكره فتحى و تيام در هاله اى از ابهام

در حالى كه مطرح شده بود فتحى سرپرست جديد باشگاه استقلال در مذاكره با تيام قرار است دست پر بازگردد و در نهايت وى با دريافت ٤٠٠ تا ٥٠٠ هزار دلار پرونده اين بازيكن را مختومه مى كند اما با اعلام يكى از مديران استقلال هنوز مذاكره اى ميان طرفين صورت نگرفته و طرفين به توافق نهايى براى جدايى يا ادامه همكارى نرسيده اند.با اين وجود مديران باشگاه استقلال به دنبال اين هستند تا در پرونده تيام همه چيز به سود باشگاه استقلال باشد و غرامت سنگينى را از تيام بگيرند.

 

حضور مرتضی تبریزی در تمرین استقلال

 

خط قرمز روى نام ٣ بازيكن خارجى از ليست استقلال

 

مديران باشگاه استقلال نام تيام ،بويان و جپاروف را از ليست آسيايى خود خارج كردند و بدين ترتيب پس از جپاروف حضور تيام و بويان هم در استقلال منتفى شده است.

 

وضعيت حضور نيوماير و تبريزى در بازى مقابل تراكتورسازى

مرتضى تبريزى و نيوماير بازيكنان جديد تيم فوتبال استقلال در حالى طى روزهاى قرارداد خود را با آبى پوشان به ثبت رساندند كه تبريزى براى بازى مقابل تراكتورسازى در هفته سوم رقابت هاى ليگ برتر مشكلى ندارد و طبق صلاح ديد شفر مى تواند بازى كنداما در اين ميان استقلالى ها منتظر دريافت آى تى سى نيوماير هستند تا در صورت دريافت از حضور اين بازيكن در رقابت هاى ليگ برتر استفاده كنند.

 

بازگشت فتحى از تركيه و ٢٠٠ هزار دلار در جيب آبى ها

فتحى سرپرست باشگاه استقلال پس از ديدار با مسئولان باشگاه ترابزون تركيه در نهايت شب گذشته به تهران بازگشت

 

فتحى از توافق ٦٠٠ هزار دلارى با ترابزون فقط ٢٠٠ هزار دلار را با خود به تهران آورده و قرار است مابقى اين رقم تا آخر ماه جارى دريافت شود

 

رونمايى از جانشين تيام در استقلال

مديران باشگاه استقلال با توجه به منتفى شدن حضور تيام در استقلال به دنبال اين هستند تا بازيكن جديدى را جايگزين كنند.از طرفى با توجه به اينكه پرونده نقل و انتقالات استقلال با جذب يك مهاجم بسته مى شود به همين دليل الحاجى گرو يكى از بازيكنانى است كه احتمال جانشينى او به جاى تيام بسيار زياد است و در حال حاضر هم مديريت استقلال براى توافق نهايى با اين بازيكن در حال مذاكره هستند.

 

پرداخت اقساطى رضايت نامه تبريزى

با توجه به توافق ميان ٢ باشگاه استقلال و ذوب آهن قرار است آبى پوشان طى ٣،٢ قسط رقم رضايت نامه بابت انتقال تبريزى را به ذوبى ها پرداخت كنند.

 

چشمى به تمرینات استقلال باز مى گردد

روزبه چشمى مدافع تیم فوتبال استقلال که در رقابت هاى جام جهانى ٢٠١٨ دچار مصدومیت شد پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت از فردا به تمرینات آبى پوشان اضافه مى شود.

 

باشگاه

451

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top