خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١ Saturday, January 25, 2020
کد خبر: 907050
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۲:۴۲
سیاه بازی اصلاح طلبان در پوشش حمایت از مردم؛
راهکارهای سیاسی رئیس دولت اصلاحات برای حل مشکلات اقتصادی!/ وقتی متهم وضعیت فعلی برای نظام تعیین تکلیف می‌کند
نکته جالب توجه آنجاست که راهکارهای ارائه شده از سوی رئیس دولت اصلاحات کاملا سیاسی بوده و مشخص نیست که این 15 مورد از جمله رفع حصر، اعلام عفو عمومی، تشکیل دادگاه ها با هیأت منصفه مردمی، ایجاد فضای باز و آزاد سیاسی چگونه قرار است دلار 10000 تومانی را به 4200 تومان برگرداند!
خاتمی  راهکارهای سیاسی رئیس دولت اصلاحات برای حل مشکلات اقتصادی!/ وقتی متهم وضعیت فعلی برای نظام تعیین تکلیف می‌کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش جام نیوز، روز یکشنبه، رئیس دولت اصلاحات در دیدار با نمایندگان ادوار مجلس 15 راهکار را برای برای عبور از شرایط فعلی مطرح کرد.

 

نکته جالب توجه آنجاست که راهکارهای ارائه شده از سوی رئیس دولت اصلاحات کاملا سیاسی بوده و مشخص نیست که این 15 مورد از جمله رفع حصر، اعلام عفو عمومی، تشکیل دادگاه ها با هیأت منصفه مردمی، ایجاد فضای باز و آزاد سیاسی چگونه قرار است دلار 10000 تومانی را به 4200 تومان برگرداند و یا افزایش چندبرابری قیمت سکه و کاهش ارزش دارایی های مردم را جبران کند!

 

این اظهارات عوام فریبانه و منفعت طلبانه رئیس دولت اصلاحات که کاملا بر مبنای گرایش های سیاسی وی و در پوشش حل مشکلات مردم بیان شده است مورد اعتراض فعالان فضای مجازی نیز قرار گرفته است.

 

حسین دهباشی، سازنده فیلم تبلیغاتی حسن روحانی در انتخابات 92 در صفحه توئیتر خود نوشت: آقای #خاتمی راه‌حلی ۱۵ بندی برای برون‌رفت از بحران ارائه کرده که اغلب هم‌پوشانی دارند. مثلا؟ عفو عمومی با آزادی زندانیان سیاسی و رفع حصر یا همبستگی ملی با وحدت ملی و... کاملا مشخص است سرسری و وجبی نوشته شده و در عین حال جای موارد مهمی چون پاکدستی، تخصص‌گرایی و... خالی است. چرا؟

 

 

کیان عبداللهی از فعالان فضای مجازی نیز در این خصوص نوشت: #وقاحت يعني٢٢سال قوه مجريه كشور دست خودت ورفقات(هاشمي و روحاني) باشه،بالاترين حمايتها رواز ناكارآمدترين دولت بعدانقلاب كرده باشي واونوقت درمقام يك ناظر بيگناه،رياكارانه١٥راهكار بدي براي برون رفت از وضعيت فعلي! وهمه راهكارهاتم فرصت طلبي سياسي باشه ونه چاره ی اقتصادي!

 

 

فرشاد مهدی پور یکی دیگر از فعالان فضای مجازی نیز در این خصوص نوشت: یلتسین ایرانی در ژست راهبری اپوزسیون #برانداز ظاهر شده است و از موضعی بی‌تقصیر برای حاکمیت تعیین تکلیف کرده. جناب رییس‌جمهور دولت ۲ خرداد! شما متحد، موتلف و حامی دولت کنونی هستید، شورای شهر و شهردار از شماست و فراکسیون امیدتان، یکی از اقطاب مجلس. شما متهمید، نه منتقد یا منجی.

 

 

اما نکته جالب توجه آنجاست که معاندان جمهوری اسلامی همچون مسیح علی نژاد به حمایت از رئیس دولت اصلاحات پرداخت و نوشت: تمام راهکارهای پانزده‌‌گانه‌ی #خاتمی برای برون رفت از بحران‌های اخیر دقیقا یعنی تایید حرف‌هایی که #براندازان می‌گویند؛ با وجود جمهوری‌اسلامی نه تنها مخالفان نظام بلکه خود اصلاح‌طلبان هم هرگز به هیچ کدام از پانزده‌گانه‌ای که #خاتمی برشمرده‌ نخواهند رسید.

 

به نظر می رسد رئیس دولت اصلاحات که همچنان پس از گذشت 9 سال از نقش پررنگ خود در فتنه 88 عذرخواهی نکرده و با تکرار کردن های خود مسئول به وجود آمدن وضعیت موجود است این بار هم به جای عذرخواهی از اقدامات غلط دولت مورد حمایت خود و اصلاح طلبان دست به فرار رو به جلو زده و تلاش می کند تا در ژست حمایت از مردم و نقد به وضع موجود، به طرح مطالبات سیاسی خود و همفکرانش بپردازد تا روشن شود که تنها موردی که برای وی اهمیت ندارد وضعیت اقتصادی نامساعد کشور و مردم می باشد.

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top