خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ الجمعة ١٥ ربيع الثاني ١٤٤١ Friday, December 13, 2019
کد خبر: 907206
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۰
همراهی بهائیان با دشمنان ایران
وزارت امور خارجه امریکا برنامه های فارسی زبان منظم و گسترده ای با استفاده از تمام رسانه های اجتماعی و دیجیتال و رادیو و تلویزیون برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی مردم ایران خواهد داشت.
پمپئو همراهی بهائیان با دشمنان ایران
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، در برنامه میهمانی شام و سخنرانی مایک پمپئو وزیر امور خارجه امریکا با گروه های مخالف دولت ایران و ضدانقلاب ایرانی،در تاریخ 22 جولای 2018، در کالیفرنیا،در محل کتابخانه رونالد ریگان تعدادی از بهائیان ایرانی و امریکائی نیز حضور داشتند.

 

مطلب زیر نوشته راندلف دابز، از بهائیان با نفوذ آمریکایی است .

 

راندولف دابز :پمپئو در سخنان خود اعلام کرد وزارت امور خارجه امریکا برنامه های فارسی زبان منظم و گسترده ای با استفاده از تمام رسانه های اجتماعی و دیجیتال و رادیو و تلویزیون برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی مردم ایران خواهد داشت. پس از سخنرانی پمپئو،در سر شام من هم بر سر میز او نشستم و از او درباره بهائیان در یمن پرسیدم، او گفت که وزارت امور خارجه امریکا به دنبال برگزاری جلساتی در این زمینه است و بهائیان حتما بخشی از این اقدام خواهند بود!
 
نقد و بررسی


این مطلب و صدها مطلب مشابه ان گویای ان است که شعار عدم دخالت در سیاست و اطاعت بهائیان از حکومت فریبی بیش نیست و بهائیان هر زمان و هرکجا که بتوانند برای مخالفت و ضدیت با حکومتی که موافق خواسته و تمایل آنها حرکت نکند اقدامی انجام دهند کوتاهی نخواهند کرد.

گزارش راندولف دابز از حضور انان در نشست مذکور و صحبتش با پمپئو برای فشار بر دولت یمن، به سبب مخالفت دولت یمن با فعالیت تبلیغی بهائیان ایرانی در ان کشور و تلاش انها برای بهائی کردن  کودکان و فرزندان یمنی است، این در حالی است که تنها در سال 2018  یک میلیون وهشتصد هزار کودک یمنی ازسوء تغذیه شدید رنج برده اند که از این میان، چهار صد هزار کودک در آستانه مرگ قرار دارند و بهائیان کمترین اعتراضی به این وضع در یمن نداشته اند.

 بسیار جای تاسف و اندوه است که بهائیان، علیرغم شعارهای فریبنده و دروغین همچون وحدت عالم انسانی و تلاش برای صلح جهانی، در گفتگو با وزیر امورخارجه امریکا ، به جای درخواست از وی در جهت تلاش برای قطع حملات نظامی و تامین کمک های انسان دوستانه به میلیون ها کودک و تبعه یمنی، که در وضعیت بحرانی به سر میبرند،تنها خواستار فشار بیشتر امریکا بر یمن،برای کسب اجازه فعالیت تبلیغی و بهائی سازی کودکان مسلمان ان کشور،توسط مبلغان مهاجر بهائی میباشند عملکرد جامعه بین المللی بهائی در دوران پس از پیروزی انقلاب ایران،و قرار گرفتن در کنار و جبهه معاندین و زیر چتر حمایتی دول متخاصم با ایران ، به روشنی یاد آور نقش و جایگاه و موضع گیری آنها در اوان پیدایش گروه بابی - بهائی در دوران قاجار می باشد.

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top