|
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 14, 2020
کد خبر: 907231
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۱:۲۶
اعتراض تلویحی علی علیزاده به تعیین تکلیف های رئیس دولت اصلاحات برای نظام! +عکس
اظهارات علیزاده را میتوان در واکنش به سخنان روز یکشنبه رئیس دولت اصلاحات دردیدار با تعدادی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی دانست که طی آن 15 راهکار همچون رفع حصر، اعلام عفو عمومی تشکیل دادگاه ها با هیأت منصفه مردمی را برای برون رفت از وضعیت فعلی کشور مطرح کرده بود.
علی علیزاده اعتراض تلویحی علی علیزاده به تعیین تکلیف های رئیس دولت اصلاحات برای نظام! +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، علی علیزاده کارشناس مسائل سیاسی مقیم انگلستان در توئیتر خود نوشت: "شعار اصلی اصلاحات از همان۷۶ این‌ بود که اگر نظام تسلیم اصلاح نشود مردم دنبال براندازی میروند حتی به کمک خارجی شعاری که به دخالت اجنبی مشروعیت ضمنی داد و تابوی خیانت را شکست کاش فقط یکبار، بدون اما و اگر، بدون مشروط کردن به رفتار رقیب،جلوی اجنبی می‌ایستادند ومیگفتند آماده دفاعند.

 

هزار نقد به حزب‌اللهی‌ها دارم. ولی هرگز نشنیدم حتی یکییشان دفاع از مرزها را مشروط به حذف لیبرالها از دولت یا اصلاح فرهنگ کند و یا حتی با شنیدن خبر اینهمه رانت و فساد، ارزش دست گرفتن جانش در سوریه را زیر سوال ببرد . برایشان دفاع ارزشی فی‌نفسه است. مستقل از بادهای زودگذر جناحی."

 

 

اظهارات علیزاده را میتوان در واکنش به سخنان روز یکشنبه رئیس دولت اصلاحات دردیدار با تعدادی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی دانست که طی آن 15 راهکار همچون رفع حصر،  اعلام عفو عمومی تشکیل دادگاه ها با هیأت منصفه مردمی را برای برون رفت از وضعیت فعلی کشور مطرح کرده بود. این در حالی است که بسیاری از فعالان فضای مجازی معتقد بودند که راهکارهای ارائه شده هیچ ارتباطی به بهبود وضع اقتصادی کشور نداشته و تنها در راستای اهداف سیاسی اصلاح طلبان مطرح شده است.

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top