|
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١١ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 2, 2020
کد خبر: 907355
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۳
امیر کویت به ایران می‌آید
سفیر ایران در کویت گفت از شیخ صباح الاحمد جابر الصباح برای مشارکت در سومین دور اجلاس گفتگوی همکاری‌های آسیایی که قرار است 13 تا 15 اکتبر (21 تا 23 مهر) در تهران برگزار شود دعوت کرده است.
امیر کویت امیر کویت به ایران می‌آید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سفیر ایران در کویت گفت از شیخ صباح الاحمد جابر الصباح برای مشارکت در سومین دور اجلاس گفتگوی همکاری‌های آسیایی که قرار است 13 تا 15 اکتبر (21 تا 23 مهر) در تهران برگزار شود دعوت کرده است.روابط سیاسی و اقتصادی میان ایران و کویت به‌طور عادی دنبال می‌شود و مسئولان دو کشور با یکدیگر در حوزه‌های مختلف مشورت دارند. همچنین تهران و کویت روابط متقابل و همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی دارند

علیرضا عنایتی در مصاحبه با روزنامه القبس چاپ کویت گفت از شیخ صباح الاحمد جابر الصباح برای مشارکت در سومین دور اجلاس گفتگوی همکاری‌های آسیایی که قرار است 13 تا 15 اکتبر (21 تا 23 مهر) در تهران برگزار شود دعوت کرده است.


وی افزود:‌ «روابط سیاسی و اقتصادی میان ایران و کویت به‌طور عادی دنبال می‌شود و مسئولان دو کشور با یکدیگر در حوزه‌های مختلف مشورت دارند. همچنین تهران و کویت روابط متقابل و همکاری‌های منطقه‌ای و بین المللی دارند.»


عنایتی درباره تهدید مقام‌های ایرانی به بستن تنگه هرمز در صورت افزایش فشارهای آمریکا و اعمال تحریم و جلوگیری از صادرات نفت تصریح کرد:‌ «حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران این موضوع را رد کرده و گفته است ما در حال یافتن راهی برای برقراری ثبات و امنیت در منطقه هستیم و من نیز می‌گویم کسانی که هزاران کیلومتر دورتر از منطقه ما هستند نباید منطقه را به آشوب بکشانند و باید منطقه ما را ترک کنند
 

انتخاب

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top