خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١ Saturday, December 14, 2019
کد خبر: 912393
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۲
«پوزخند» مهاجرانی به ادعای «رو به سقوط بودن نظام» اپوزیسیون را عصبی کرد/ فیلم
«حلقوم امثال عطاء‌اله مهاجرانی را تنها می توان به مستراح عمومی تشبیه کرد. از یکسو فضولات هر نوع مخلوقی را می‌بلعند از.... تا پادشاه عربستان و از سوی دیگر تعفنشان تا فاصله بسیار، آزار دهنده است!»
مهاجرانی «پوزخند» مهاجرانی به ادعای «رو به سقوط بودن نظام» اپوزیسیون را عصبی کرد/ فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، شبکه بی بی سی در برنامه ای با حضور عطاء الله مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات و حسن شریعتمداری از فعالان اپوزیسون طرفدار براندازی جمهوری اسلامی به بررسی تحولات ایران پرداخت.

 

در این برنامه حسن شریعتمداری با ادعای اینکه نظام جمهوری اسلامی در آستانه سقوط قرار دارد گفت: «بحران در ایران به حدی است که امکان مهار آن برای نظام نیست.وی در ادامه خطاب به مهاجرانی گفت: اینها آرزوی نیست جناب آقای مهاجرانی؛ همه شاخص های علمی امروز دنیا نشان میدهد که نظام جمهوری اسلامی یک نظام رو به سقوط است!...

 

مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت اصلاحات و کارشناس شبکه بی بی سی، در واکنش به این ادعای شریتمداری با لحنی تمسخر آمیز، همراه با پوزخند گفت: « من اگر ده سال دیگر با آقای شریعتمداری در برنامه شما شرکت کنیم خواهیم دید که نظام جمهوری اسلامی همچنان هست و آرزومندان هم همچنان آرزومند خواهند بود!»

 

ویدئوی اظهارات شریعتمداری و مهاجرانی

 

 

به گزارش جام نیوز، پاسخ تمسخر آمیز مهاجرانی به ادعای «رو به سقوط بودن نظام» به حدی برای اپوزیسون برانداز نظام گران تمام شد که آنها نتوانستند خشم و عصبانیت خود را اظهارات مهاجرانی کتمان کنند و به توهین و فحاشی علیه وی روی آوردند.

 

در همین زمینه " مجتبی واحدی"  مشاور مهدی کروبی که در سال 88 پس از فرار از ایران به جمع براندازان نظام پیوست در واکنشی تند و عصبی با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت: «حلقوم امثال عطاء‌اله مهاجرانی را تنها می توان به مستراح عمومی تشبیه کرد. از یکسو فضولات هر نوع مخلوقی را می‌بلعند از.... تا پادشاه عربستان و از سوی دیگر تعفنشان تا فاصله بسیار، آزار دهنده است.»

 

 

رضا حقیقت نژاد، کارشناس شبکه های ماهواری ضد انقلاب نیز در واکنشی عصبی به پوزخند مهاجرانی به ادعای "رو به سقوط بودن نظام"نوشت: این پوزخند عطالله مهاجرانی به ایده براندازی، در واقع خس و خاشاک خواندن بخشی از مردم ایران بود، آنهم از جانب کسی که از ترس جمهوری اسلامی، آرزوی بازگشت به وطن به دلش مانده؛ چه مفلوک!

 

 

به گزارش جام نیوز، مخالفان نظام جمهوری اسلامی بویژه سران آمریکا چهل سال است که با بکار گیری ترفندهای مختلف، از تحمیل جنگ تا اعمال تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران و حمایت از معاندان، وعده سقوط و سرنگونی نظام جمهوری اسلامی را در ماه های آینده می دهند، اما تا کنون خیلی از این آرزمندان، این آرزوی خود را به گور برده اند و حکومت جمهوری اسلامی به پشتوانه مردم و هدایت های رهبر فرزانه انقلاب همچنان استوار در مسیر خود گام بر می دارد.

 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top