خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ السبت ١٩ صفر ١٤٤١ Saturday, October 19, 2019
کد خبر: 918561
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۷/۷ - ۱۳:۳۵
داریوش سجادی: نتانیاهو آدم شیرین عقلیه قدرش رو نمی دونستیم!
امنیتی‌های ایران تا آن اندازه متبحرن که تونستن وزیر کابینه شما رو مبدل به جاسوس ایران کنن! انقدر هم زیرکی توام با شیطنت دارن تا اون جاسوس دستگیره شده تان را در تور خود انداخته و از طریق ایشان موسادتان رو سر کار بگذارند.
نتانیاهو  داریوش سجادی: نتانیاهو آدم شیرین عقلیه قدرش رو نمی دونستیم!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، داریوش سجادی در یادداشتی در کانال تلگرام خود، نسبت به ادعای جدید نتانیاهو در مورد محل انباشت مواد هسته‌ای ایران در «تورقوزآباد» واکنش نشان داده و توصیه‌های ویژه‌ای را به نتانیاهو ارائه کرد.

 

وی در این یادداشت نوشت:

 

بمب خبری نتانیاهو از انبار هسته ای ایران در تورقوزآباد(!) در کمتر از ساعاتی مبدل به بمب خنده شد.


بچه که بودیم و «اسم فامیل» بازی می کردیم برای برنده شدن هر چی به ذهنمون می آمد، می نوشتیم و زود استُپ می کردیم تا جائی که برای غذا می نوشتیم «خیارپلو» (!) وقتی هم اعتراض می کردن خیارپلو که غذا نیست شیطنت‌آمیزانه می گفتیم:
مامان می پزه!!!


حالا حکایت نتانیاهو شده و زبان بسته برای متهم کردن ایران هر جفنگی که مامانش در موساد بهش می‌ده، برمی‌داره و می‌آره در سازمان ملل و با منتربازی خودشو مضحکه افکار عمومی می کنه!


آقای نتانیاهو!
امنیتی های ایران که تا آن اندازه متبحرن که تونستن وزیر کابینه شما رو مبدل به جاسوس ایران کنن! انقدر هم زیرکی توام با شیطنت دارن تا اون جاسوس دستگیره شده تان (؟) را در تور خود انداخته و از طریق ایشان موسادتان رو سر کار بگذارن و بنام ایشان «تورغوزآباد» رو به عنوان کشفی مهم از محل اختفای فعالیت اتمی ایران به شما قالب کنن و بعد هم با اعلام دستگیری جاسوس تان از پخمگی شما بهره برده و حضرتعالی و موسادتان را به یقین برسانند که تورقوزآباد همان خیارپلوی مفروض دنیای کودکی ما است!


آقای نتانیاهو!
جهد ناشی از غیظ شما از ایران و تلاش تان به هر بهائی جهت کسب شهرت تان به عنوان یک «ضد ایرانی» قابل فهم است.


اما عزیز دل برادر!
شهرت طلبی هم قواعد خود را دارد. شایسته نیست مانند لایه اُزن که برای شهرت ماتحت خود را پاره کرد جنابعالی نیز متوسل به اُزن درمانی شوید!

 

وی همچنین در پست دیگری نوشت:

 

 نتانیاهو با همین دست فرمون جلو بره سال دیگه احتمالا در مجمع عمومی سازمان ملل آدرس قنادی برادران یزدی در میدان شوش را به عنوان مرکز انباشت کیک زرد سازمان انرژی اتمی ایران، افشاگری می کنه! زبون بسته آدم شیرین عقلیه قدرش رو نمی دونستیم!

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top