خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ الثلاثاء ١ رجب ١٤٤١ Tuesday, February 25, 2020
کد خبر: 929163
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۰:۳۳
رأی مردم آمریکا به دهها نفر همجنس‌باز!؟
در روز انتخابات، ۴۳۲ دگرباش جنسی به عنوان کاندیدا در سراسر آمریکا حضور داشتند. تازه ترین آمار نشان می دهد بیش از نیمی از آنها در انتخابات پیروز شدند.
انتخابات آمریکا رأی مردم آمریکا به دهها نفر همجنس‌باز!؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، صدای آمریکا گزارش داد؛ در روز انتخابات، ۴۳۲ دگرباش جنسی به عنوان کاندیدا در سراسر آمریکا حضور داشتند. تازه ترین آمار نشان می دهد بیش از نیمی از آنها در انتخابات پیروز شدند. ۵۷ درصد این کاندیداها رقابت های انتخاباتی را بردند و از ۲۲۵ کاندیدایی که این صندوق، نتایج آنها را تایید کرده بود، ۷۲ درصدشان پیروز شدند.

 

به گزارش شبکه خبری ان.بی.سی، ۳۶ درصد از دگرباشان جنسی، در سطح فدرال پیروز شدند. برای بقیه رقابت های انتخاباتی، دست کم نیمی از کاندیداهای این جامعه در رقابت های فرمانداری ها، پست های ایالتی، قضایی، و در شهرداری ها پیروز شدند. همچنین یک دگرباش جنسی سناتور و دو نفر هم به عنوان نماینده مجلس انتخاب شدند.

 

گفتنی است، دگر باش جنسی شامل رفتارهای غیرمتعارف جنسی با جنس موافق (هم جنس) است که هم جنس بازی از جمله آنهاست. در فرهنگ غربی آزادی جنسی تا حدی پیش رفته است که مراوده جنسی با هم نوع و حتی ازدواج جنسی با هم جنس خود قانونی بوده و مشروعیت دارد. در این فرهنگ خانواده تحت الشعاع قرار گرفته و اصل به لذت جنسی به هر شکلی که باشد، داده شده است اگر چه به از بین رفتن بنیان خانواده بیانجامد.

 

فرهنگ ایرانی، هم جنس بازی و روابط جنسی با هم جنس را نمی پذیرد ولی بسیاری از رسانه‌های معاند تلاش دارند این امر را به جامعه ایران تسری داده و عدم آن را نوعی محدودیت و مخالف آزادی بیان کنند. غرب نیز این انحراف را یکی از افتخارات خود می‌پندارد تا جایی که ازدواج مرد با مرد، و زن با زن را مشروعیت بخشیده است بدون توجه تبعات اجتماعی آن.

 

آزادی جنسی افراطی در جامعه غربی و تبلیغ انواع روابط جنسی در رسانه‌های این کشورها موجب شده است که زن و مرد در معرض تحریک‌های مختلف جنسی قرار بگیرند و بدون لحاظ مسائل اخلاقی و تبعات برخی روابط نادرست جنسی به روابط جنسی انحرافی نظیر هم جنس گرایی و ... تن دهند. یک بررسی از جامعه غربی و توجه به آمار بالای اذیت و آزار جنسی، تجاوز، قتل به دلیل مسائل جنسی، فرزندانی که پدران آنها معلوم نیست، سست شدن شدید بنیان خانواده و از بین رفتن عواطف و احساسات بین افراد خانواده در اثر روابط آزاد جنسی گوشه‌ای از تبعات این فرهنگ غربی است که با کمی جستجو در اینترنت می توان به این آمار دست یافت. این مسئله چنان در جامعه غربی رسوخ پیدا کرده است که شاهد هستیم سیاست‌مدارانی در غرب به عرصه سیاست وارد می‌شوند که به این روابط انحرافی آلوده‌اند. 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top