خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ الأحد ٣٠ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 26, 2020
کد خبر: 930364
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۹ - ۱۳:۱۵
امیر ارتش؛
تیز پروازان نهاجا آمادگی دفاع از کشور را دارند
خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی ارتش با اتکا به دانش داخلی و طی دوره‌های مهارت، آمادگی دفاع از کیان کشور عزیزمان ایران را دارند.
حمید واحدی  تیز پروازان نهاجا آمادگی دفاع از کشور را دارند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی ارتش با اتکا به دانش داخلی و طی دوره‌های مهارت، آمادگی دفاع از کیان کشور عزیزمان ایران را دارند.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی جانشین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیرامون برگزاری نهمین نمایشگاه هوایی کیش، گفت: ما در این نمایشگاه به تمام دنیا نشان دادیم با هواپیما‌های بومی ساخت کشور خودمان و با آموزش و تربیت خلبانانی که در دانشگاه هوایی کشورمان دوره دیده اند دارای چه مهارت‌هایی هستند.

وی در ادامه افزود: خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی ارتش با اتکا به دانش داخلی و طی دوره‌های مهارت، آمادگی دفاع از کیان کشور عزیزمان ایران را دارند.

واحدی خاطرنشان کرد: پرواز و اجرای مانور هوایی در نمایشگاه بین المللی هوایی کیش تنها گوشه‌ای از توانمندی و قدرت نمایی خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی ارتش بود و این شوق و رضایت مندی به وضوح در چهره مردم کشورمان که در این نمایشگاه حضور داشتند دیده می‌شد.

باشگاه خبرنگاران
 

کلیدواژه ها:
خلبانان  |  دفاع  |  ارتش  |  کشور  | 
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top