خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ الخميس ٤ جمادى الثانية ١٤٤١ Thursday, January 30, 2020
کد خبر: 932152
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۵
ماجرای اخراج دختران متاهل از مدرسه
همانطور که بحث اخراج دانشجویان به دلایل سیاسی،مهم وسوژه شده وحتی تبدیل به پروپاگاندای سیاسیون برای رای بیشتر شده است،به همان اندازه یک قانون نانوشته ای وشایدهم مکتوب!!!برای مدارس مقطع دبیرستان هست وآن اینکه اگردختری عقده کرده دردبیرستان باشدوتوسط دانش آموزان دیگراین موضوع به مدیریت مدرسه اعلام شود،مدرسه مجبوربه اخراج آن دانش آموزخواهدبود.
مدرسه ماجرای  اخراج  دختران  متاهل  از  مدرسه
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،   همانطور که بحث اخراج دانشجویان به دلایل سیاسی، مهم و سوژه شده و حتی تبدیل به پروپاگاندای سیاسیون برای رای بیشتر شده است، به همان اندازه یک قانون نانوشته ای و شاید هم مکتوب!!! برای مدارس مقطع دبیرستان هست و آن اینکه اگر دختری عقده کرده در دبیرستان باشد و توسط دانش آموزان دیگر این موضوع به مدیریت مدرسه اعلام شود، مدرسه مجبور به اخراج آن دانش آموز خواهد بود.

 

توجیه مدرسه هم چیزی جز تحریک و تشویق همکلاسی ها به دغدغه مند شدن نسبت به این موضوع نیست. سوالی که به وجود می‌آید این هست که:

 

۱. این تهدید از سوی مدیریت مدرسه موجه و قانونی است؟ اگر بله که این چه قانون مخالف شرع مقدس هست و اگر خیر، بر چه مبنایی این تهدید صورت گرفته؟

 

۲. روابط خارج از عرف و شرع تحت عنوان دوستی های دختر و پسر آن هم در سنین نوجوانی و جوانی که بستر آسیبهای سنگین روحی است، چون رسمیت ندارند بدون اشکال است اما اگر این روابط تبدیل به زندگی مشترک در چهارچوب اسلام و قانون باشد، موجب تحریک همکلاسی ها شده و دارای اشکال است؟

 

با این قواعد ما مجبور به مخفی کردن یک اصل پسندیده و کاملا عرفی هستیم و برایش قبح تعریف میکنیم! به عبارتی حلال خدا را حرام کردیم ...

 

فارس

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top